Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Kazán csere (nem kondenzacios)...

Kazán csere (nem kondenzacios) mennyibe kerul napjainkban? Munkadijilag..

Figyelt kérdés

Tudom-tudom,hogy mar csak kondenzaciosat szabad, de mivel nincs jelen pillanatban penzunk erre es most a hidegben elromlott, igy a kenyszer belevitt hogy egy hasznaltat vegyunk 50 ezerert.

Egy szerelo az elobb nagyon kedves volt es 100 ezer munkadijat mondott...



2021. jan. 17. 13:21
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
63%

"Egyszerűsített készülékcsere (gázcső csere nélkül) munkadíja: 490 000 Ft-tól"

Annyit kérnek el, amennyit akarnak, hisz te úgysem tudod megcsinálni.

Szerintem a sima csere indítással együtt 100-ból nem sok úgy, hogy nem köt bele mindenbe (EPH-szakvélemény megléte, teljesítményazonos kazán, megfelelő -e a kémény és hasonlók).

Hogy más mennyit kér, az sem fog sok támpontot adni.

Legalább legyen központifűtés- és gázhálózat rendszerszerelő végzettsége, akkor a kontárokat kiszűrted.

2021. jan. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
48%

Nem tudom, hogy mi kerül ezen ennyibe??

Kb. 2-3 órás munka lehet, ha profi.

Ha nem, akkor is egy fél nap alatt készen van vele.

2021. jan. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
55%

Tavaly simán kicseréltem magamnak.

Nem egy agysebészet.

2021. jan. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
Nekem sima központi fűtés szerelő bekötötte olcsón
2021. jan. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
63%
Be lehet kötni saját magadnak is. A víznel és a gáznál tömítések legyenek újak és venni kell gázszivárgás jelző sprayt amivel a hollandereket ellenőrzik
2021. jan. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

Az 50 ezerért vett kazánt majd hülye lesz 490.000-ért beköttetni a helyi főrablóval.

El kell zavarni az ilyeneket!

2021. jan. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

Ez itt a lényeg.

Van aki beköti magának, másnak megcsinálja a haver ötezerért, a harmadiknak a falubeli frissen végzett gázszerelő egy húszasért, a negyedikről lehúzzák a félmilliót.

Tök mindegy, mit írunk, úgyis a helyi szakik fogják megszabni az árat és ő csak eldöntheti, melyiket kéri fel.

Ha tudna vizet és gázt szerelni, már ott fűtene az új kazán, nem itt kérdezősködne.

2021. jan. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
68%
100-500 ezres munkadíjak, 1-2 napos melóra, de azért megy a nyavalygás, hogy micsoda szegénység van..
2021. jan. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
73%
A közalkalmazottak nyávognak, mert a diplomájukkal tizedannyit se keresnek, mint egy szakmunkás. A szakmunkások köszönik szépen megvannak, amikor októberre tudnak időpontot adni februárban.
2021. jan. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
Ismerősöm 70000-ért csinál ilyent, eph-val
2021. jan. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!