Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Kazán csere (nem kondenzacios)...

Kazán csere (nem kondenzacios) mennyibe kerul napjainkban? Munkadijilag..

Figyelt kérdés

Tudom-tudom,hogy mar csak kondenzaciosat szabad, de mivel nincs jelen pillanatban penzunk erre es most a hidegben elromlott, igy a kenyszer belevitt hogy egy hasznaltat vegyunk 50 ezerert.

Egy szerelo az elobb nagyon kedves volt es 100 ezer munkadijat mondott...



2021. jan. 17. 13:21
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

Hajlok én a békére nem is szeretném folytatni.

Nem vagyok orvos de én nem is tettem orvosi esküt hogy a munkámmal tudásommal az emberiséget szolgálom.

2021. ápr. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Engedd el kolléga, nem kell az ilyen alkudozós mennyit engedsz a feléből embereknek dolgozni. Szerencsére lehet válogatni, mert van munka bőven.
2021. ápr. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
Imre75 Azt megkérdezhetem, hogy ebből mennyi maga a munkadíj? Tehát a kazán és a hozzá tartozó dolgok kicserélése. Az engedélyeken és az anyagokon kívül.
2021. ápr. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%

23 leírom privát üzenetben az árajánlat részleteit ha ez segít önnek

Nem szeretném még jobban kiváltani

az emberek utálatát.

Fontos kijelentenem hogy:

Az orvosokat ügyvédeket becsülöm és tisztelem és szerintem minden pénzt megérdemelnek.

Mielött bárki megtalál még ezzel

kapcsolatban.

2021. ápr. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Abból még azért jön le adó, szerszám, jármű amortizáció, üzemanyag stb. Gondolom azt nem vágjátok sokan hogy pl egy press gép fél milla pofákkal, stb.Szerszámok is kopnak évente szervizelni nyomáspróbázni a présgépet.. Szóval ha azt mondja 300 a munkadíj, abból kb a fele marad meg zsebben. A felelősség viszont az övé. A rendes szakmunkát igenis meg kell fizetni, ne várjátok már el hogy valaki 50 ezerért kinlódjon vele engedélyekkel, számlával. Viccesek vagytok. Fogorvosnál bezzeg nem sokalltok fél órás munkára 30 ezret egy tömésért, vagy egy autószerelőnél 10-15 ezres rezsi óradíjat
2021. ápr. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:

"50 ezerert kinlodjon.." nagyon sokan kinlodnanak 50 ezerert es felsohajtananak, hogy ily kin-t adj mindig istenem... gyonyoruen felsorolta itt az eszkozok kopasat, kar hogy a delelotti uzsonnat es ebedet nem csapta hozza,mint kifogas! Ugyanis ezek jarulekos koltsegek az elet minden teruleten! Meg egy habrugeresnel is kepzelje el a hus suto pult sincs ingyen! Se a gaz amivel az megy... erti remelem..

A fogorvosi peldajara nem is reflektalnek, mert feljebb kifejtettem az asztalra letett munka(tanulas) miletet, arrol nem beszelve,hogy a 30e-bol 15 a tomes... (es a szek meg a berendezes 30 milla)

2021. ápr. 17. 15:26
 27/34 anonim ***** válasza:
100%

Akkor a tanulásról ha már sokan azt gondolják hogy a szerelők nem tanulnak.

Csak a végzettségeim.

-vízvezeték és készülékszerelő 3év

-érettségi 4 év

-épületgépész technikus 2 év

-gáz és hőtermelő berendezés szerelő 1 év

-gázipari műszaki bizt. felülvizsgáló 1 év

-folyamatos képzések természetesen

-25 év szakmai gyakorlat azt is ide írom mert attól hogy valakí tanul az nem biztos hogy meg is tudja csinálni.Én meg is szerelem.

20 éve ugyanaz a telefon számom soha semmilyen perem nem volt természetesen.


Munkásruhát nem azért veszek fel mert mem tanultam hanem azért mert ez a logikus ruházat ehhez a munkához.

Nagyon sok szerelő van így mint én.

Egyébbként nincs nagy arcom én egy szerény ember vagyok.

Ha nem lennék szerény ember akkor nem állnék neki szerelni.

Tudnék én pénzt keresni tiszta ruhában is.

2021. ápr. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
49%

Ja, abszolút nincs nagy arca ennek a fószernek :D


Vicces, ahogy az 1 éves OKJ-s szarjairól bizonygatja, hohy annyit érnek, mint egy orvosi diploma..

Nos, nem. Baromira nem.


De menjen csak, dolgozzon milliókért, ha talál elég pali madarat. Szemétség igy lehúzni az embereket, de próbálkozni végülis lehet.

2021. ápr. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%
Mi van irigyled a pénzt tőle? Menj, tanuld ki a szakmát, lehetőség neked is adott.. Nos, OKJ, ugyanúgy 2 évig jársz iskolába ha nappali ha esti tagozat, egy technikusi esetén, ez nem gyorstalpaló semmirevaló végzettség, ellenben egy 2 hónap alatt megszerezhető vagyonőrivel pl. Ja amúgy már nincs is OKJ, szeptembertől😉 Ha a szakitól sajnálod a pénzt, remélem tőlem nem fogod ha csinálok egy gáz, fűtés, csatorna tervet🙈🤦 vagy az is 20 ezer legyen? 😂 Vagy 50?🐑🐑
2021. ápr. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Nekem a központi fűtés szerelő cserélte ki a gázkazánt és nincs semmi gond vele
2021. ápr. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!