Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Kazán csere (nem kondenzacios)...

Kazán csere (nem kondenzacios) mennyibe kerul napjainkban? Munkadijilag..

Figyelt kérdés

Tudom-tudom,hogy mar csak kondenzaciosat szabad, de mivel nincs jelen pillanatban penzunk erre es most a hidegben elromlott, igy a kenyszer belevitt hogy egy hasznaltat vegyunk 50 ezerert.

Egy szerelo az elobb nagyon kedves volt es 100 ezer munkadijat mondott...



2021. jan. 17. 13:21
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
Akik jartak valaha is a fent dicsekedeskent felsorolt okj-s szakokra, azok mind tudjak,hogy ezek nevetseg targyai es csak formasag es erdekbol vannak ezek 1 evesre elhuzva, mert igazabol par het alatt ki lehetne vegezni e "tanayagot". Ezt azok tudjak akik jartak mar (nem orvosi-jogi) egyetemre es mellette csinaltak egy OKJ-t is, hogy mennyire vicc.
2021. ápr. 18. 09:51
 32/34 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom de amikor anno én végeztem a technikusit estin, 2 év volt, heti 3 nap, és az osztály 2/3 a kibukott a szóró tárgyak miatt. Nálunk kellett tudni az elméletet is gyakorlatot is,akinek nem ment megbuktatták. Biztos iskola válogatja hol milyen az oktatás
2021. ápr. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%
Ja és az elmélet, részben ugyanazokat tanultuk egyetemen áramlástan hőtanból.. Ugyanúgy tudni kellett méretezni, hőigényt számolni, áramlási sebességet, térfogatáramot stb. Szomorú hogy neked ilyen tapasztalatod van, melyik iskolába jártál?
2021. ápr. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:
100%

Magyarazod a bizonyitvanyt :D:D:D

Az OKJ-d egy vicc.

2023. júl. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!