Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Ha erkélyt szeretnék burkolni,...

Ha erkélyt szeretnék burkolni, muszáj folyékony fóliát használni?

Figyelt kérdés
Elég drága mulatság ez az AquaDefense, nem elég ha kültéri ragasztót, és kültéri járólapot használok?
2021. ápr. 16. 18:01
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm szépen! Viszont találtam olyat, hogy vízzáró esztrich, ami jelentősen jobb áron van, ez nem elég alá? Mert ez a folyékony fólia annyiba kerül, mint minden más együttesen.. persze ha muszáj, nem spúrkodom ki belőle, csak érdekel, hogy ennél van-e költséghatékonyabb megoldás.


Egy épített zuhany esetében nyilván megértem, hogy a lehető legjobb vízzárás a lényeg, de egy erkélynél?

2021. ápr. 17. 10:37
 12/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom mekkora felületről van szó.

De nem csak a mapei terméke létezik. És nem csak folyékony fólia van, vannak cement alapú szigetelések is.

Fontos, hogy kültéren is alkalmazható legyen.

A hajlat kialakitást (fal-erkély találkozást) kell nagyon jól megcsinálni.

2021. ápr. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

6 nm az egész erkély, tehát nem oylan nagy, ezért sem hívok szakit, mert sok veszítenivaló nincs.. eddig nem használtuk az erkélyt, ha jól sikerül akkor fogjuk. :) ha nem, akkor evvan.


talán ez a vízzáró esztich lenne a cement alapú vízszigetelés?

2021. ápr. 17. 11:06
 14/17 anonim ***** válasza:
62%
Kérdezd meg egy szakkereskedésben. Itt a gyakorin túl sok az okostóni aki még életében nem burkolt de a tanácsokat osztja mindenkinek.
2021. ápr. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Igazad van, köszi :) Kicsit szerettem volna megkönnyíteni a dolgom webwa rendeléssel, de inkább elugrok egy szakkereskedésbe!


A kültéri fagyálló ragasztó és a fagyálló járólap már megvan szerencsére.

2021. ápr. 17. 11:24
 16/17 A kérdező kommentje:
webes*
2021. ápr. 17. 11:24
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
10 literes volt 6 ezer belole. Egy teljes furdoszobat kentunk le 2 ilyen dobozzal falon es padlon!!
2021. ápr. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!