Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hungarocell mennyezeti burkola...

Hungarocell mennyezeti burkolatot pontosan milyen ragasztóval érdemes feltenni?

Figyelt kérdés
Aki csinált ilyet, mit használt? Fürdőszobába más típusút kell használni, mint a nem vizes helyiségekbe?

2021. jún. 1. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hozza ragasztot kapni ... csak ne legyen oldoszeres a ragaszto, mert az szetmarja a hungarocellt.
2021. jún. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mapethermet használtunk hungarocelhez, de mi nem raktunk fürdőbe a páralecsapódás miatt.
2021. jún. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Van direkt hozzá való ragasztó, de én használtam olyant is, ami szerintem maradék hungarocelörlemény és CMC tapétaragasztó keveréke lehet. Litéren egy kimondottan mennyezeti lapokat készítő vállalkozónál vettem. Egyébként a sima fugázó-tömítő is megfogja, tettem ilyennel is fel.
2021. jún. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Épitési ragasztóhab.
2021. jún. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Sajnos nálunk nem opció, hogy a fürdőbe ne tegyünk, mert felújítás után vagyunk, utólag vakoltattunk, gipszkarton mennyezet van, ami meg is lett vágva (kettéosztottuk a villanyt), rettenet, ahogy kinéz.

2021. jún. 2. 05:07
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mi történt? A gipszkartonra akarsz hungarocellt ragasztani? Miért nem javítható az a mennyezet? Hogy lett megvágva? Lett a kábelnek egy nút vágva? Mert az elglettelhető! Ha össze lett cseszve vakolóanyaggal, az ledörgölhető, de meglátásom szerint még egy réteg karton még mindig százszor esztétikusabb, mint ez a mennyezetre szánt hungarocell. Készíts róla egy fotót. Nem biztos, hogy muszáj ezt leburkolnod hungival. Mindenesetre én használtam már hozzá adott, kimondottan ehhez való ragasztót, de arra jutottam, hogy egyszerűbb és lényegesen gyorsabb szilikonnal felragasztani. Tubusban van, könnyen felhordod rá és azonnal felragad, ellenben a hozzá adott ragasztó annak súlya miatt is nem feltétlen ragad fel azonnal, és észre se veszed, ha valahol elengedett.
2021. jún. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!