Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hogyan csináljam ezt a kis...

Hogyan csináljam ezt a kis felújítást?

Figyelt kérdés

az ablakom alatt van egy kis perem kb 20 cm magas és kb 10 cm széles és végig fut az ablak alatt oldalnézetből egy derékszögű 3szög

most ki akarom hozni a tetejét síkra hogy 4szög legyen


milyen anyaggal dolgozzak vagy tudtok mondani tippeket?

ami nem beton és szakembert sem hívok ilyen kis apróságért

(5000 ccm-ről van szó)



#felúúúújítás
2021. júl. 31. 07:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Ga kihozod negyzetre akkor leaz egy kiallas az ablak alatt? Vagy egeszen a talajig ki akarnad egyengetni?
2021. júl. 31. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

vágom nehéz elképzelni csak abból amit leírtam


ez a kis perem fallal párhuzamosan kb 1m a padlótol kezdődik felfele megy 10cm-et függőlegesen és utána

kb 45 fokban megy 10cm-et fel és 10et a fal felé

na ez a felső része kb 5000 ccm és hozzá akarok rakni tükörbe meg 5000ret

hogy mindennel eggyüt egy hosszú téglalapot kapjak

2021. júl. 31. 07:44
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem vagy informatikus? Ok szeretik igy elbonyolitani.


Rajzold le:

[link]

2021. júl. 31. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi az ablakpàrkànyt csemperagasztoval és töltelékként kis ytong kockàkkal emeltük meg de mehetnek oda tegla darabok is. Viszont közvetlenül az ablak előtti kb. 4 centis árokba purhabot fujtunk szigetelés gyanánt. Tetejét mi csempéztük, de gondolom nem muszaj, viszont valami vizszigetelés azért kell a beverő eső ne àztassa a falat.
2021. júl. 31. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

én is csemperagasztóra gondoltam csak valahogy hajnali 7kor nem ugrott be kitölteni törmelékkel


3-asnak te még nem hallotál 2 valamihez értő embert pl műhelyben szakmai nyelven beszélni? mert amit fentebb írtam az lóf@asz ahhoz képest

2021. júl. 31. 08:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Muhelyben nem beszelnek 5000cm3-rol es foleg ha muhelyben dolgoznal, tudtad volna a valaszt. Mellesleg kulteren falazunk es nem epitunk csempereagasztobol, foleg, hogy a csemperagaszto az flex ragaszto kell legyen. Ytongbol felfalazni egyszerubb is mint 10cm vastagon felhuzni csak a ragasztoval.
2021. júl. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Xps-t feltámasztani nem egyszerűbb? Szépen kivágod az alakot, kis szigetelés ragasztó, felnyomod, 1-2 dübel, aztán hálózod megkültéri alapvakolattal behúzod.
2021. júl. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az xps is jo otlet. Foleg ha nincs alulrol beton jarda amire falazni lehetne.
2021. júl. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!