Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Panel lakásban beltéri ajtók...

Panel lakásban beltéri ajtók cseréjét, hogy csinálják? Kb. mennyi?

Figyelt kérdés

Nagy panel lakásba szeretnék kicseréltetni 7db beltéri ajtót.


Azt nem tudom, hogy ez egyszerű ajtó cserének minősül vagy panel esetében az ajtócsere komplikált, extra kötlséges?


A jelenlegi ajtó csavarozott fém csíptetővel vannak felfogatva, az ajtó nyílásban körbe van egy kiemelkedő beton perem, erre a peremre megy rá a tok és a tok, ugye belülről fém csipesz szerű elemekkel van rögzítve a kiálló beton peremre. Legalább is ilyen volt, emrt egyet kiszedtünk és begipszkartonoztuk a helyét....


A falnyílások szinte egyik se szabályos kerek méret.

Ilyenek vannak szélességbe, h 73cm vagy 91cm stb.

Ez nem tudom gond-e. Mármint, h nem kerek 70 vagy 90cm.


A beépítés kb. mennyibe kerül?



Olyan írjon már aki ért hozzá vagy csináltatott ilyet panel lakásban.

Köszi :)



2019. márc. 28. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbb utólag beépíthető ajtóval megoldani, ez beépítéssel nagyjából 100.000-re szokott kijönni. Legolcsóbb lemezelt ajtóval, azt be kell barkácsolni, ha találsz rá valakit, akkor kb. 50.000-ből megvan.
2019. márc. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a magasságot nézd meg! a szabvány ajtó 210 cm, panelba általában nincs ekkora a nyílas magassága.

ajónként 70-100 az anyag + munkadíj, ha nem te csinálod.

utólag szerelhető tok, ami rátakar a falra. purhabbal ragasztják be

2019. márc. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

210 magas.


Engem csak a munkadíj árakkal kapcsolatban érdekelne, h ki mit tud mennyi vagy, h kinek mennyibe került.


Olyanokkat hallottam eddig, h bontás+beépítés összesen 15ezerFt/ajtó.

2019. márc. 29. 01:36
 4/5 anonim ***** válasza:

akkor neked jó a szabvány méret.

én pesti árakat tudok, tavaly 25/ajtó ajánlatot kaptam beépítésre.

idén már 30 lenne ugyanaz.

de ebben a bontás nincsen benne.

2019. márc. 29. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az munkadíj attól függ, hogy milyen ajtó. Az utólag beépíthetőt 15 körül berakják, a falazós fajtával meg sokat kell kínlódni, meg kell hozzá valami szegélyléc,azt le is kell festeni. Én raktam be olyat 40ezerért, de többet nem kínlódok vele.
2019. márc. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!