Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hogyan kellene rendberakni a...

Hogyan kellene rendberakni a pincét?

Figyelt kérdés

A házam fele alatt van pince.

Szuterén jellege van, tehát van ablak stb, de a föld alatt van. Meg szeretném csinálni bulihelynek a gyerekeknek.

Na már most a következő a probléma.

Ki van vakolva, nem pereg sehol a vakolat, a talaj is rendben van, nincs beázás, tehát egy glett megy egy kis járólap és első osztályúan mutatna képeken stb, de pinceszag van, ez a tipikus penész szag vagy víz, nem is tudom.

Most ezzel mit lehet csinálni?

Volt kint egy vízszigetelős akárki, de tisztán látszott, hogy full hülyének néz és le akar húzni.


Honnan jön ilyenkor a szag?

Elég, ha injektálják a falat vagy fel kell verni a betont?

A beton alá mit szoktak rakni?

Azt tudom, hogy kátrányt szokták rakni a falaknál.


Köszönöm, ha valaki segít.


2021. okt. 24. 18:09
 1/6 A kérdező kommentje:

Amúgy nincs az az istentelen büdös, ha hűvösebb van nem is érezni semmit.

Engem viszont zavar.

2021. okt. 24. 18:10
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Mennyire van most szellőztetve? Lehet, hogy kellene neki egy gépi szellőztetés? Akár csak egy sima ventillátor, ami naponta párszor bekapcsol pár percre
2021. okt. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem is a szellőzés hiánya lehet a gond. Átütném a falat aztán egy csőventilátort bele és járatnám. Az legalább kiviszi a kölykök bagó- meg akármilyen szagát is :-)
2021. okt. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

Szetintem a fiatalok örülnek, ha csinálsz nekik egy ilyen helyet, nem foglalkoznak azzal a minimális szaggal.


Ha a fal mögött nincs vízszigetelés, akkor szerintem nem is lehet vele csinálni semmit sem.

2021. okt. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nyilván ha kell feltúrjuk, van bobcat :D
2021. okt. 24. 21:01
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Először próbálj meg szellőztetni szerintem!
2021. okt. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!