Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szeretném az eléggé rossz...

Szeretném az eléggé rossz állapotú testem rendberakni, hogyan?

Figyelt kérdés

16F

[link] egy ehez hasonló alakom van és szeretném ezt az alakot egy ehez hasonlóra kiépíteni: [link]


talán még annyit hogy a has az kockásabb legyen.

Mindenféle tippeket elfogadok.

A google a barátom aki ezt írná napokat böngésztem az interneten de szakszavas mikrotápanyagos dolgokat nem igazán értettem. Aki benne van a szakmába és tudna segíteni azt nagyon megköszönném!!



2018. máj. 19. 19:10
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Mit nem ertettel meg a dolgokbol es szivesen segitek
2018. máj. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Proteinbuilder, shopbuilder, ezeken olvasgass az alapokról, szerintem teljesen érthetően leírják az alapokat, olyan sok elméleti tudás nem kell a testépítéshez. Kitapasztalni meg lesz időd a dolgokat, mert ez egy 4-5 éves folyamat lesz.
2018. máj. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
De proteinbuilderen ne a szteroid szekciót kezd el olvasgatni először xd
2018. máj. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Először azt hogy hogy oszlik el a napi kaja adagbana zsír,szénhidrát,fehérje,mikrotápanyag.

Azt értem hogy több kalóriát kell égetni mint amennyit beviszek na de ez 1500 kalória bevitel és 2000 égetésénél,viszont az mennyivel gyorsabb ha 1500-at viszek be és 3000 égetek?

Másik a fehérjepor,nem koksz,port/folyadék formályában lehet bevinni a szervezetbe de ha én ugye a napi 1500 kalória(1500 mert ez egy szép szám:D) bevitelnél miért hasznos bevinnem + fehérjét?

Napi étrend,193 cm 87 kiló vagyok nem tudom hogy nekem mennyi lenne az átlagos kalória bevitelem, és hogy azt hogyan vigyem be a szervezetembe többször is próbáltam étrendet összerakni de sajnos annyira bonyolult volt számomra, hogy 1 hét megtervezésénél a feléig eljutottam,ebben is tapasztalotak szeretnék kérni.

2018. máj. 19. 20:47
 5/10 anonim ***** válasza:

Másik a fehérjepor,nem koksz,port/folyadék formályában lehet bevinni a szervezetbe de ha én ugye a napi 1500 kalória(1500 mert ez egy szép szám:D) bevitelnél miért hasznos bevinnem + fehérjét?"


Ezt egyáltalán nem értem, hogy itt mit akarsz, mi az, hogy kox ?


Napi összbevitel számít, mindegy hogy hogyan oszlik el ez.

2018. máj. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

koksz:izomnövelő,károsító hatásokkal(tudomásom szerint)

fehérjeport: fehérje xd


ennyi

2018. máj. 19. 20:52
 7/10 anonim ***** válasza:
Na mindegy, Az a lényeg, hogy olyan szintű kcal, deficitben legyél, hogy heti max -1kg menjen le, ha ennél több akkor emeled a kcal-t ha nem megy le ennyi akkor csökkented
2018. máj. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
jolvan de fehérje port mikor ajánlott használni?
2018. máj. 19. 21:00
 9/10 anonim ***** válasza:
Amikor jónak tartod, és nem tudnád szilárd kajából bevinni a napi makródat, de ez nem csodaszer
2018. máj. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. :)
2018. máj. 19. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!