Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Indukciós főzőlap mögé csempe...

Indukciós főzőlap mögé csempe védő lap?

Figyelt kérdés

Eddig kombi tűzhelyeim voltak, de most indukciós főzőlap és beépített sütőm lesz.

Kérdésem, hogy akinek indukciós lapja van, tesz valami csempe védőt a falra, vagy nem létezik olyan, mint a tűzhelyeken a felhajtható üveglap?



2022. ápr. 6. 07:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem teszek semmit.

Mondjuk nem is csempe van a falon, hanem konyhai hátfal.

De ha csempe lenne sem tennék semmit.

Ha valami kicsapódik főzés közben, azt szépen le lehet törölni, semmi baja nincs a hátfalnak.

2022. ápr. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Konyhai hátfal van. Egyszerűen letörlöm, ha valami rácsapódik, bár többnyire az első két helyen főzök a tűzhelyen.
2022. ápr. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az indukciós lapra vettem két részes mintás üveglapot, és így plusz munkafelületem lesz, ha nem használom a főzőlapot. Nagyon praktikus, imádom. Ha használom a főzőlapot, akkor felállítom a falra.

Ilyet:

[link]


Millió színben, mintával van, kis szilikon talpacskái vannak. Van egy részes, és két részes is.

2022. ápr. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Konyhai hátfal. Ha kifröcsög valami simán letörölhető.
2022. ápr. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Minek? Azért van csempe, nem pedig sima festett fal, mert a csempét két mozdulat letörölni ha ráfröcsög valami.
2022. ápr. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért van a csempe, mert az könnyen tisztítható.
2022. ápr. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!