Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Pár hónapja vásárolt tömbházho...

Pár hónapja vásárolt tömbházhoz lakásához lehetséges, hogy építsek teraszt?

Figyelt kérdés
Pár hónapja vásároltam egy tömbház földszinti lakást.Udvaron önálló területtel rendelkezem a többi rész osztatlan közös tulajdonban van a másik 3lakonak.de a földszinten található lakásomnak van az udvarra néző ajtó és én akarok oda fedett terasz,de az ő területükön van, állításuk szerint nem lehet de én mindenképpen le szeretném betonozni és oda épülni hozzá a tömbházhoz.igazuk van?

2022. aug. 6. 22:14
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Biztosra akarok menni és nem vagyok taplo de köszönöm szépen,nem fér a fejembe miért nem lehet nekem ezt miért zavar mindenkit egy állat de a szomszéd gyerek ha üvölt játszik az udvaron az oké ha az alszik én ne fúrjak zajongjak az oké ...nekem új lakóként kuss legyen.?!
2022. aug. 7. 11:54
 12/37 anonim ***** válasza:
100%

Ha más területén akarsz "építeni" az taplóság, és még nem is érdekel. Az állattartásra is van megfelelő előírás, mint ahogy van országos (önkormányzati)csendrendelet, amit ha megszegnek, jogosan reklamalhatsz, sőt büntethető is.

De egy csecsemővel szemben más a helyzet, a gyerek sem egész nap üvölt, és teis voltál gyerek, mikor a szomszédotok a francba kívánt téged.

Fúrni lehet, felújítani, javítani kell, ezért van meg a rendje és ideje határozva.

Mind a mellett lehet a szomszédod többműszakos, amit érdemes megkérdezni, és arra is gondolni, hogy ő nappal alszik éppen.

2022. aug. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
Tudom több műszakos de nekem még újítani kell nem vehetek figyelembe mindenkit szülő ejjeles alszik...ha nem az a gyerek délutáni alvása akkor én mikor mit tegyek legyek megértő mindenkivel? és velem nekem is járna az a pohár bor a teraszon a haverokkal este ,de erre a válasz...a gyerekek éjjel nem akarnak erre kelni....akkor menjenek másik szobába...
2022. aug. 7. 14:07
 14/37 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan nem fogod fel, hogy mások közös területét nem sajátíthatod ki, és egyetlen társasház udvara sem arra való, hogy ott tivornyázzatok éjjelente az alkoholista bagázsoddal egy kocsma helyett.

Szerintem várható, hogy rendszeresen megveretnek majd valakikkel, hogy rendet tanuljál, ha már eddig nem sikerült elsajátítanod az együttélés alapvető szabályait...

...pedig megtanulhattad volna a fegyelmet a börtönben.

2022. aug. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
Nem voltam börtönben eddig is tömbházban éltem soha nem volt semmi gondom albérlet volt tudtam mit szabad mit nem de ezt a nőmmel megvettük saját itt azért mások a jogaim úgy gondolom ,de mindenki őket védi nem vagyok taplo nem vagyok paraszt csak ami tulajdonilag a miénk azt ki szeretném használni,senki nem szereti ha szabályozzák szerintem,
2022. aug. 7. 21:26
 16/37 anonim ***** válasza:
100%

"nem vagyok taplo"


Amiket ide írtál az cáfolja.

2022. aug. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
86%

"csak ami tulajdonilag a miénk azt ki szeretném használni"


De az udvar nem a tiéd!!!!

2022. aug. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
De ez a saját kis pót ajtóm előtt van ez nem a főbejárat, miért fáj másnak az hogy én megtehetem ők nem😶
2022. aug. 8. 16:12
 19/37 anonim ***** válasza:
86%

Melyik szót nem érted a 3 közül??

NEM A TIED !

2022. aug. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
63%
Vegyél családi házat, ott azt csinálsz, amit akarsz.
2022. aug. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!