Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Pár hónapja vásárolt tömbházho...

Pár hónapja vásárolt tömbházhoz lakásához lehetséges, hogy építsek teraszt?

Figyelt kérdés
Pár hónapja vásároltam egy tömbház földszinti lakást.Udvaron önálló területtel rendelkezem a többi rész osztatlan közös tulajdonban van a másik 3lakonak.de a földszinten található lakásomnak van az udvarra néző ajtó és én akarok oda fedett terasz,de az ő területükön van, állításuk szerint nem lehet de én mindenképpen le szeretném betonozni és oda épülni hozzá a tömbházhoz.igazuk van?

2022. aug. 6. 22:14
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%

Ne viccelj, kedves Kérdező!

Olvasd el a kérdésed 2. sorát, hogy mit írsz a tulajdonról.

2022. szept. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:
Több lakás van mindenkinek van egy kb 200negyzetmeter terület plusz vagy 2nsgyobb ami hivatalos földhivatali papír szerint 2nevèn szerepel ők így (Kiss Ödön és Fasor József osztatlan tulajdonú területe)na ebből van előttem is egy olyan ajtó előtt ami nekem csak ilyen úgymond második bejárat,ide szeretnék betonozni ,de a felettünk lakók nem szeretnék mert hangosak leszünk meg őket zavarja a közlekedésben mivel nekik csak emellett van főbejárat a lakásba nekik több nincs,nem értem miért zavarja az ha a családommal ott ülök ő attól mehet ahová akar... remélem így érthetőbben írtam,csak annyira ideges vagyok hogy kukacoskodik velem mert őt zavarja ha nézzük ahogy mászkál... miért nem területemre teszem ...mert neki sajnos nincs másik kijárat irigy buták
2022. szept. 26. 11:59
 33/37 anonim válasza:
100%
Jajj szomszéd te vagy az?🤣🙏mintha csak magunkat olvasnám ,nem nem egyeznek bele ne lessetek ahogy közlekedem ott a te részed épülj oda😏😏😏
2022. szept. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:
Vicces vagy ha én is lennék a szomszéd....ne legyél köcsög ha nem a te területed fogj kezét a másikkal...
2022. szept. 26. 19:11
 35/37 NTBS ***** válasza:
100%
Szerezd meg a belegyezésüket. Ennyi.
2022. okt. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
52%

Augusztus óta még mindig ezen vergődsz???

Ha a szomszédaid már elhajtottak az ötleteddel, akkor feleslegesen irkálod ki ide huszadszor is!

2022. okt. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Törvényes jogod nincs arra, hogy odaépíts bármit is. Ha nem tudsz velük megegyezni, akkor:

1. belenyugszol a mai helyzetbe,

2. elköltözöl,

3. civakodásnak semmi értelme (mert még kiáztatnak. Igaz, fizet a biztosító, de a bosszankodás a Te dolgod lesz).

2022. okt. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!