Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Igaza lehet a közeli ismerősei...

Igaza lehet a közeli ismerőseimnek?

Figyelt kérdés
Bitumenes zsindelyes tetőnk van, amiről tudni kell, hogy legkésőbb 6-8 évente érdemes lecserélni, mert az idő kikezdi a szépségét. Eddig két ilyen csereciklusunk volt, jövőre lenne a következő betervezve, de közeli barátaim igyekeznek lebeszélni róla, hogy szerintük ez pénzkidobás, mert a tetőnek nem szépnek kell lennie, hanem funkcionálisnak. Ebben igazuk is van, de szerintem a ház szépségéhez a tető is hozzátartozik, nem csak a külső falak. Erre ilyen érvek hangoznak el, hogy a tetőt nem nézi senki... Amúgy ebben is igazuk van, de engem zavar, hogy valami el van használódva és úgyhagyom... Holott megtehetném, hogy lecseréltetem, hiszen van rá pénzem.

2022. okt. 25. 16:41
A kérdező szavazást indított:
Funkcionálisnak kell lennie a tetőnek, nem számít a szépség
Fontos a tető szépsége, elhasználódik, akkor cserélni kell
14 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Tőlem cseréltetheted évente is, de én se cserélném le, ha semmi baja, francokat se érdekel, hogy megfakult a színe.
2022. okt. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Mitől szép a bitumenes zsindely? Én kicserélném cseréptetőre, az szép is, és a te életedben már tutira nem kell cserélgetni.
2022. okt. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
97%

A bitumenes zsindely egy undormány szerintem, mindegy, hogy milyen állapotban van.

Én tuti nem cserélgetném.


De ha te szeretnéd, hát rajta. Te döntöd el, hogy mire költöd a pénzedet.

2022. okt. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
6 évente a lakást nem festem ki, nem, hogy a tetőt cserélgessem.
2022. okt. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%
Ha van pénzed, akkor miért nem csiláltatsz rendes cserép tetőt?
2022. okt. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Biztos nem cserélgetném 6 évente. Iszonyat pénzkidobás. Ronda is mint a bűn. Raknék cserepet
2022. okt. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%
Bitumenzsindely újonnan is randa úgyhogy fölösleges emiatt lecserélni.
2022. okt. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
55%

Én kicseréltem piros lemeztetőre. Szebb, nem tűzveszélyes, könnyű, és a felszerelés sem atomfizika.


Akár méretre is gyártható,

2022. okt. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%
Én beton cserépre cserélném, magamnak is ilyet rakattam 30 év garancia! Gondolom ez a színére is vonatkozik
2022. okt. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Meg fogom kérdezni a mestereket mit ajánlanak.
2022. okt. 25. 18:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!