Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Csempézés során mivel védjem...

Csempézés során mivel védjem az ajtófélfát?

Figyelt kérdés
A mesterember nem foglalkozik állagmegóvással, így hát nekem kell... Elég ha csempézés előtt körberagasztom az ajtófélfát festőszalaggal? Ha igen, akkor a fugázáshoz le kell venni? Vagy az ajtófélfa mellé nem is szoktak fugát kenni?

2022. nov. 24. 22:20
 1/2 anonim ***** válasza:
74%

Egy igényes mester odafigyel a részletekre, és leméri a helyet, hogy mekkora csempét vágjon! Ha ez ilyen kontár, keress másikat, egy normálisat, vagy csináld meg Magad, jobbat nem tudok!

Ha Ő ilyen, még az is kinézhető belőle, hogy a védelmet eltávolítja, arra hivatkozva, hogy “útban van” !

2022. nov. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ez nem igazán volt válasz a kérdésemre :D

Akkorát fog vágni, amekkora oda kell, de mindenképp védeni akarom az ajtófélfát, mert véletlen sérülések/összekenések előfordulhatnak még akkor is, ha figyelmes a szakember, mert viszonylag kis helyről van szó.

Mivel én nem értek hozzá, ezért tettem fel ennyi kérdést, hogy ha védem az ajtót, mivel védjem, és mikor távolítsam el. Ő magától nem fogja, attól nem félek, mert festésnél is a konnektorokon hagyta (aminél végül kitapasztaltam, hogy ha egyből festés után leszedem, akkor jobban járok, mint ha megvárom a száradást).

2022. nov. 25. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!