Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » A szomszédos ház fala teszi...

A szomszédos ház fala teszi ki a köztünk lévő kerítés egy részét. A szomszédok jelenleg szigetelik vagyis 6 hete folyamatosan minden hétvégén. Kötelesek vagyunk úgy beengedni őket hogy nem vagyunk itthon?

Figyelt kérdés

2022. dec. 6. 14:58
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Igen, ez elkerülhetetlen felújítás, ezt tűrnötök kell.
2022. dec. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%

Ha az epulet centire a telekhatarra epult, akkor max. belulrol szigetelheti, mert a szigeteles sem nyulhat at. (!)


Ha csak a munka elvegzesehez szukseges hogy atjarjanak es amugy a haz a szigetelessel egyutt a telekhataron belul marad, akkor sajnos turnotok kell, ha mar ilyen hulyen van az epulet elhelyezve.

2022. dec. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
19%
Sajnos igen,de itt nem ez a nagy gond,hanem a rossz szomszédság.
2022. dec. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%

6 HETE? Folyamatosan? Mekkora az a fal???

Kapnának egy hétvégét hogy megcsinálják azt a falat, utána takarítanak(!) és ennyi. Azért nem normális hónapokig átjáróházat csinálni a szomszédból.

2022. dec. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

A telkedre be kell engedni őket miatta, de ha nem vagy ott nem vagy köteles. Egyeztess időt mikor tudod biztosítani nekik a bejárást.

Mindent visszakell állítaniuk eredeti állapotba nálad.

2022. dec. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%

A munkát elvárható időn belül el kell végezni. Vannak épitőipari normák mindenre.

Azt nem vagy köteles eltűrni hogy a szomszéd hetekig b.szakodjon egy olyan munkával amit egy szakember néhány nap alatt elvégez.

Ha nem akar szakembert fizetni az az ő problémája.

Szerintem ha nem vagy otthon akkor neki kell alkalmazkodni és egyeztett időpontban csinálni a munkát.

2022. dec. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%

#4 vagyok

Miért lettem lepontozva? Komolyan van aki szerint normális hetekig, hónapokig építési területet csinálni a szomszéd kertből??

2022. dec. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
61%

Ha önhatalmúlag bemennek mikor nem engeded, az magánlaksértés és betörés.

Neked kell beengedni, megbeszélni velük, neked mikor, meddig, és hogyan jó.

2022. dec. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én felpontoztalak 4-es. A 3. szomszédunk is ezt csinálja, hogy amikor hétvégén ideje van, "szigetelget" saját maga rakosgatja fel. Már vagy az 5. hétvégénél tart.
2022. dec. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!