Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni, ha zavar,...

Mit lehet csinálni, ha zavar, hogy a szomszédom előtt folyamatosan áll egy kocsi és ül benne egy ember?

Figyelt kérdés
Bp - pesti oldal - családi házas övezet. Rendes, tiszta környék, nem puccos, de nem is putris. A szembe szomszédom előtt hátul lesötétített autóban éjjel-nappal ül egy ember. (Ketten váltják egymást.) Úgy tűnik, mintha a szomszédomat őriznék, mert mennek vele, ha elmegy. A szomszéddal nem vagyunk jóban, de rosszban sem, igazából azt sem tudom, hogy kicsoda, 2 éve lakunk itt, de fogalmam sincs, nem nagyon látjuk őket kint. (Egy 60-65 év körüli házaspár.)Balhé nincs ott. Viszont engem zavar. Nagyon zavar, hogy állandóan itt az autó és az ember ül benne. Éjjel-nappal. Már olyan érzésem van, hogy minket figyel az az ember, és lassan bűntudatom van. Ki lehet a szomszédom? Mit tudok tenni? Mert nagyon idegesít...
2010. márc. 21. 18:06
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Szia. Kérdezősködj az utcebelieknél. Lehet, hogy házi őrizetben vannak, és civil rendőr őrzi őket. De az is lehet, hogy rájuk vigyáznak.
2010. márc. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

De durva, a házi őrizet az ilyen??? Mert el szokott menni az öregasszony, és akkor beül az autóba és mennek együtt.

Mi nem voltunk ilyenek, de már frankón ezt lessük állandóan, hogy melyik manusz ül az autóban (2-en váltják egymást), mit csinál az ember, meg ilyenek... :DDD Utcafrontos az ablakunk, és látunk mindent. Akaratlanul...

2010. márc. 21. 18:24
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nézd a pozitív oldalát! A ti házatokba sem igen fognak mostanában betörni, ha az a két pasi ott folyamatosan figyel. Legalább nem kell riasztót beszerelnetek.:)
2010. márc. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Amúgy mi is gondoltunk erre, hogy legalább be vagyunk védve mi is :D De akkor is idegesít. Már arra gondoltam, hogy reggel, mikor felhúzom a redőnyt vigyorogva kiintegetek neki :)))
2010. márc. 21. 19:21
 5/11 anonim ***** válasza:

Én nem nézném szó nélkül az tuti4Egyszerűen átmennék a szomszédba, és megkérdezném a házaspárt. Nyugodtan felhozhatod indoknak hogy kissé félelmetes hogy állandó őrszem van a ház előtt!És aggódsz, és érdeklődsz hogy van e rá okod!!

Ennyi!Nem kell szívbajosnak lenni!, főleg ha a saját biztonságodról van szó!

2010. márc. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
az én szomszédom házát is figyeli a biztonsági őr, de az övét azért, mert kungu mester és azt hiszi h vki be akar törni a palotájába:/ idegesítő az őr, mert állandóan este tv-t néz, és behallatszik a szobába, főleg nyáron, mikor nyitva vannak az ablakok:/
2010. márc. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem egészen értem, hogy miért zavar téged: a szomszédodat figyelik, nem téged. Ezen kivül az utcán (nyilvános terület) akkor és ott állhat valaki, ahol akar.
2010. márc. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

én simán odamennék cseverészni az autóban ülő fickóhoz :)

ha beszédes, akkor van rá esély, h rendőr, ha kussol, rád se néz, akkor maffiózó :))

2010. márc. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Találj valamilyen indokot, hogy kicsald az autóból. Például rendezkedj az udvaron, és szaladj ki hozzá, hogy: "Látom hogy úgyis csak itt vesztegel, lenne szives egy pillanatra átugrani hozzám, tudja a férjem nincs most itthon és szeretném továbbtenni a virágtartót a kiskertben és egyedül nem bírom. Csak egy perc az egész, köszönöm." Közben pedig viccesen rákérdezhetsz hogy máskor is kihasználhatod-e a szolgálatait, és meddig, meg hogy ha alszik a kicsi figyeljen már a házra amíg elugrasz a helyi boltba venni egy fél margarint...

Amíg nem kérdezel rá - nem fogod soha megtudni.

2010. márc. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Előző, te hol vettél már fél margarint ?:O

:DDD xD

2010. márc. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!