Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Flex munkával okozott porfelhő...

Flex munkával okozott porfelhőtől az egész lakásban hogy lehet a leggyorsabban megszabadulni?

Figyelt kérdés

Várjam meg, míg leülepedik és kezeljem simán porként?


De addig meg porfelhőben vagyok és ezt is lélegzem be...


Csukjak be mindent, hogy gyorsabban leülepedjen vagy épp fordítva: csináljak kereszthuzatot, hogy kivigye a szél?



2022. dec. 11. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Amikor csinálod odatartod a porszívócsövet és nem lesz csak minimális por.
2022. dec. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Már késő, legközelebb tényleg így kéne, most viszont ez magamtól nem jutott eszembe, és a szaki sem mondta, úgyhogy nyelem a port sajnos...


Mivel tisztíthatom ki a levegőt a leggyorsabban? Kereszthuzattal?

2022. dec. 11. 11:48
 3/5 anonim ***** válasza:
55%

Kereszthuzat.

Az a nagyon finom por nagyon sokára ülepedik le, a sima porszívót pillanatok alatt eldugítja.

Vagy nem vágod flexel amit csinálsz. Normálisan ipari porszívóval tudod elszívni.

Illetve használj maszkot.

2022. dec. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én be szoktam csukni az ajtót, hogy csak az az egy helyiség legyen koszos.
2022. dec. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az ajtóbecsukás nekem is eszembe jutott, bár kissé későn már, de legalább a hálószoba tiszta maradt, a lakás összes többi része, pl. a nappali a tegnap frissen mosott ruhákkal a szárítón pfff...


Szellőztetés kereszthuzattal télvíz idején, csak szét ne fagyjak...


De azért érzem, hogy tisztul lassan a levegő...


Ja, van az a mondás, hogy okos ember nem a saját hibájából tanul - legközelebb én is jobban végig gondolom... Ezt most sokáig megemlegettem!


Köszi a válaszokat!

2022. dec. 11. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!