Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » 50-80 eFt nettó (igen, mindent...

50-80 eFt nettó (igen, mindent levonva, már tisztán) minden ledolgozott napon csupán festésért és glettelésért? Egyre több szobafestőtől hallom és olvasom ezt. Kelet-Magyarországiaktól is! És ezek egymaguk dolgoznak, nagyrészük még mindig KATA-s.

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a fenti összegekre rájönnek még az anyag költségek, járulékok, parkolási díjak, esetleges szerszám kopások (bár glettvas, vagy keverőszár nem hiszem, hogy gyakran cserés lenne, igaz laikus vagyok a témában), de...


Mégsem gázkészüléket javítanak, vagy villanytszerelnek...


Akkor ez utóbbiak mennyit tesznek zsebre húsz munkanap után? Dupláját?


(Netán igazak a fenti munkadíjak és hiába egyedül dolgoznak, esetlegesen olyan gyorsan dolgoznak, hogy egy nap több munkát is képesek teljesíteni, ezért nagyobb a nyereség? Míg az egyik szoba szárad, megy máshova glettelni, majd utána harmadik helyre hálózni, este újból festeni és így tovább?)


Vagy már megint a szokásos "ekkora halat fogtam, kétszer akkora lett estére belőle" című túlzást hallom folyvást, hiszen ekkora munkadíjakat teljességgel képtelenek már a magyarok kifizetni a festőknek - újabb kiszínezett füllentés van születőben? 😀



2023. jan. 12. 19:45
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
77%
Kezdő 2500 euró, innen indul, de német nyelv alapszinten kell de jó az angol is. Én 2800-at kapok, szállás is van, kultúrált nem munkásszálló. Nagyon sokat félre tudok tenni..
2023. jan. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
80%
1 milliót itthon is meg lehet keresni.
2023. jan. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
6%
Meg, kb egy szakmunkásnak hetente ráadásul.
2023. jan. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
21%
Esetleg ha vállalkozó vagy és kialakítasz egy ügyfélkört, meg beszerzed a szükséges szerszámokat. Egy kezdő nem fog egymilliót keresni itthon, örüljön ha kap munkát.
2023. jan. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:

"Egy milliót itthon is meg lehet keresni."


Ez is igaz, de:


"Egy kezdő nem fog egymilliót keresni itthon, örüljön ha kap munkát."


Ez is.

2023. jan. 17. 09:27
 36/40 anonim ***** válasza:
100%
Én vállalkozóról beszéltem végig.
2023. jan. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:
Értem. Én is rá(juk) gondoltam. Egyben mindkettőtök észrevételét helyeseltem.
2023. jan. 17. 10:20
 38/40 anonim ***** válasza:
77%

"Az előtted levőt, ami miatt ezt kérdezted azt lehet troll írta. Passz."

Kár volt ide írni, agyi disznók elé szórni az általános iskolás tudás pici igazgyöngyeit. Most volt az RTL Klub híradóban, hogy a havi 230 ezret kereső ELTE tanárok bérük háromszorozását követelik. Annyit írtam pont. Troll mi? Kifújt tojáshéjagyú kérdező. :D

2023. jan. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:

Hiába próbálnál meg indokolatlanul másokkal (ráadásul egy számodra teljesen ismeretlennel, kész röhej, ritka nagy jellem és átgondoltság lehetsz...) trollkodni, nem velem állsz hadilábon, nem én írtam "a többség kétszázezret keres"-t, rossz célpontba álltál bele. De egyet kell értenem vele, a többség tényleg két és háromszázezer között keres. Még ez is mellé, neked ez ma valahogy nagyon nem jött össze.


De ne add fel soha a trollkodást, kísérletezz bátran, hátha egy hozzád hasonló ifjú, megvezethető tinédzserrel egyszer talán össze is jön az általad oly nagyon vágyott, de rendkívül gyermeteg flame war.


Szép napot! Velem hál' Istennek többé már nem találkozol. Szervusz.

2023. jan. 18. 20:01
 40/40 anonim ***** válasza:
16%
#39 nem érted, mit írtam? A művelt emberek szerint annyit kéne keresni a normális élethez, minimum, amennyit én írtam. Amire te azt mondtad, hogy troll vagyok. Ki nem érti ezt? Az egysejtű. :D
2023. jan. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!