Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Vár még valaki az otthonfelújí...

Vár még valaki az otthonfelújítási támogatásra?

Figyelt kérdés
Holnap jár le a 60 nap, még semmi válasz. Olvastam, hogy a leállások miatt plusz 18 nap. Aggódunk, hogy valami nincs rendben. Akiket elutasítottak azok hamarabb kaptak választ?
2023. jan. 21. 17:05
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:

Nekem 17-én telt le a 30 nap elbírálási idő, online adtam be.A letöltési igazolást, hogy a címzett a dokumentumot átvette még akkor megkaptam, azóta nem jött semmi.

Ha hiánypótlást kértek volna gondolom értesítettek volna.Ma hívtam őket többször, de képtelenség elérni őket telefonon,ezért írtam emailt, de még arra sem érkezett válasz.Te postán adtad fel,hogy 60 napot írsz? Úgy tudom akkor 60 nap az elbírálás, de ez elég aggasztó,hogy semmi jelzés.

2023. jan. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
Kormányablakban adtam be. Mi biztos, hogy megfelelünk a feltételeknek, hisz a babavárót is megkaptuk (nagyjából ugyanazt nézik). Aggódunk, hogy a számlákkal elrontottunk valamit. A kormányablakban sem voltak okosabbak sajnos. Azt mondták pl. hogy elég 1 gyereket beírni. Az a szerencsénk, hogy én megnéztem a feltételeknél és még nem küldték tovább addigra. Azt mondták ott, hogy ők nem nézik át, mert nem felelnek semmiért. Nekünk 1 vállalkozói számlánk van (majdnem az kimaxolta) és mégis eddig tart megnézni.
2023. jan. 24. 18:16
 3/45 anonim válasza:
Mi sem kaptunk még semmit, november 30-án adtuk be ügyfélkapun. Egyik ismerősöm november elején adta be, nekik még decemberben elbírálták. Másik ismerősöm december első hetében, ők sem kaptak még választ. Pár napja rájuk írtam hogy hol tart a folyamat, eddig még semmi.
2023. jan. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:
Nagyon bosszantó. Nekünk nagy szükségünk van erre a pénzre, hogy be tudjuk fejezni a házat.
2023. jan. 26. 08:41
 5/45 anonim ***** válasza:

Megértem...én is így vagyok vele, , elég bosszantó, hogy ők nem tartják a határidőt,bezeg fordított estbe..!

Elhiszem, hogy elvannak havazva, gondolom utolsó pillanatokban egy csomóan beadták, de akkor is, na. Kaptam válsz emailt, de csak annyit, hogy elbírálás alatt vagyok és beérkezési sorrendbe zajlik.

Egy ismerős annyit mondott , hogy a 30 nap meghosszabbodott 60+18 napra.Bár erről én konkrétan sehol nem olvastam.

2023. jan. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:

December 30-án adtam be ügyfélkapun, még semmi hír.


Olvastátok, hogy végül is március 31-ig beadható? Ezen eléggé meglepődtem...

2023. jan. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim válasza:
Én úgy tudom csak napelemre, nem?
2023. jan. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
Oh, akkor lehet, hogy felületesen olvastam 😀 de nem rémlik, hogy írta volna ezt a felület.
2023. jan. 27. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim válasza:
Mi is december elején adtuk le ügyfélkapuban. Az ügyintéző ellenőrizte, elvileg rendben van. Eddig semmi hír felőle.
2023. febr. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:
Nálunk sincs még mindig semmi
2023. febr. 2. 20:27
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!