Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Vasbeton száraz födémre...

Vasbeton száraz födémre teszek 30 cm kőzetgyapotot. Kell alá fólia? Nem egyértelmű.

Figyelt kérdés
A lakótér páráját nem akarom elzárni. Mehet a szigeteles a csupasz betonra?
dec. 6. 10:18
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom a válaszokat, különösen a 8. Valaszt. Így semmiképp nem hagyom ki a fóliát.


Csak azért aggódtam mert most teszik be a 3 rétegű ablakokat is, nem szeretnék vizesesni idebent.


Van 4 db klima amin van páramentesítő opció is, illetve van konyhai elszívó. A fürdőbe szellőzővel ellátott ablak megy. Remélem minden rendben lesz.


Köszönöm megegyszer, jobban szeretem pontosan érteni a dolgokat, mint bemondásra valahogy csinálni.

dec. 6. 16:14
 12/19 anonim ***** válasza:

A jól záró ablakok ès jó hőszigetelès mellè kell a szabályzott lègcsere (hővisszanyerès is ha lehet). A koncepció így teljes egèsz. Mindez egyèrtelműen következik.

Az is, hogy egy elszívás csak akkor lesz elszívás, ha valahol lesz beáramló levegő is.

Ezèrt kell a szobákba az ablakra rèsszellőző, a míg a másik helyre elszívó.

dec. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Az is lesz, amint lesz rá keret. Addig szellőztetés :) örülök hogy eddig eljutunk.
dec. 6. 16:41
 14/19 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Érdemes hőtükrös párazárót venni? Számít bármit is?
dec. 7. 17:42
 15/19 anonim ***** válasza:
Nem, felesleges.
dec. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Jó nehéz ez a szar, 32 bálát hordtam fel az emeletre a kertből, és még a padlás csak most jön.


Nő vagyok amúgy 😂 esküszöm nagyon büszke leszek magamra ha sikerül, itt már ideje megbontani, kicsi a feljáró is.


Vajon miért hittem, hogy könnyű, mint a vattacukor ?!

dec. 9. 15:48
 17/19 anonim ***** válasza:

Na igen. Tudod a trükkös kèrdès.

Melyik nehezebb, 1kg ólom vagy 1kg toll? Mivel nagy, így nehèz. De egy szalmabála is könnyűnek látszik, mert csak szalma.

dec. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

A harmadával el is készültem. A régi pár centis gyapotot rádobálhatom a tetejére ?


- fólia

- 15 cm kozetgyapot

- 15 cm kozetgyapot kötetben

- a szarok amiket felszedtem de nem tudom hova dobni.. így jó a retegrend ? Szárazak, csak porosak

dec. 9. 20:34
 19/19 anonim ***** válasza:
Igen jó.
dec. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!