Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mennyi a valószínűsége annak,...

Mennyi a valószínűsége annak, bontott, műanyag nyílászáró vásárlása esetén, hogy rosszak a nyíló, bukó, zsanérok, fém merevítők, stb?

Figyelt kérdés

#Bontott nyílászáró
jan. 11. 09:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

50%

Vagy - vagy.

jan. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ettől féltem! Vigyek magammal szakembert? Csak úgy jön, ha be is épiti! Csakhogy ezt én akarom! Azért köszönöm!🙂
jan. 11. 10:52
 3/6 anonim ***** válasza:
11,987373728%
jan. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bontott, tehát használt.

Vagy viszel valakit aki ért hozzá, vagy kipróbálod magad, vagy bízol az eladóban.

Aztán ha ott még működik is lehet egy év múlva beszarik és mivel már 20 éves a vasalat nem találsz hozzá alkatrészt. Komplett vasalat csere sem olcsó.

Pont mint egy használt autónál.

jan. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezeket a bontott dolgokat alárendeltebb helyekre szokták vinni, tehát csinálsz pl. egy garázst, de nem akarsz túl sokat költeni oda jó lesz, úgysem árt egy kis szellőzés. Az ár kb. tükrözni fogja hogy mennyire jó az ablak.

De egy használt dologtól ne várjuk el hogy tökéletes legyen, azok vesznek ilyet akik barkácsoló emberek, és nem esnek kétségbe a hibáktól, hanem sajátkezüleg javítják. Tulajdonképpen az ablak is többnyire javítható, vasalatok, szigetelések cserélhetőek, de ha te már vásárolni is szakemberrel mennél, akkor nem az a tipus vagy, aki magának olcsón javítgat.

A Te esetedben legjobb az új ablak, arra ott a garancia, és jó lesz 10+évig,nem kell hozzányúlni se.

jan. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem két napja cserélték le az összes ablakomat, amik első ránézésre klasszak voltak, mert műanyag, meg roto vasalat, meg mittudomén.


Viszont kiderült hogy az előző tulaj mindegyiket bontottként vette és úgy tette be őket, ahogy éppen tudta. Ráadásul szarul. Szelelt orrán száján, pedig volt közötte 3 réteges üvegezésű erkélyajtó is. :(


Sajnáltam is kidobni, de egyszerűen szerintem bontott cuccot lehetetlen jól berakni. Eleve nem is ekkorákat tettek be, mostmár végre a kávához igazodik normálisan minden, az összes egyedi méretű.


Most az új, jól beszerelt, pontosan méretre gyártott ablakokkal ég és föld a különbség.

jan. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!