Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Kazán alatti konyhában a...

Kazán alatti konyhában a gipszkarton mennyezeten vagy a csőben(?) csöpögést hallunk, amikor a kazán elindul. Kb. 20-30 percig tart és utána abbamarad, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Semmi sem vizesedik, azt hittük, csöpög valahol a kazán vízcsöve. Bármi más megy a fürdőben, nincs csöpögés, csak akkor, amikor a kazán beindul. Legjobban, amikor még hidegek a csövek. De nem az a vízfolyás szerű hang, hanem kimondott cseppek, kb. 20-30mp-enként. TArtok tőle, hogy mégis csöpög valahol, de akkor már átázott volna a gipszkarton szerintem. Vagy annak mennyi víz kell, hogy átázzon?

Vagy normális, hogy ilyen csöpögés hallatszik?


ápr. 22. 17:43
 1/3 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy csak ott halljuk, ahol a lemenő/felmenő csövek futnak, tehát nem random helyen a plafonon.
ápr. 22. 17:44
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A cső tágulását hallhatod.Vagy ott van picike levegő buborék az pattog.
ápr. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, igen, én is hajlok arra, hogy ez lehet inkább. Ha csöpögne vagy folyna a cső, akkor az folyamatos lenne szerintem és előbb-utóbb átázna a gipszkarton. Köszönöm!
ápr. 22. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!