Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » A fekete fürdőszobáról mit...

A fekete fürdőszobáról mit gondolsz?

Figyelt kérdés
Fekete csempére gondoltam. Elegáns vagy gáz? Szép vagy nyomasztó? Bevállalnád vagy tuti nem?
ápr. 29. 15:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szüleimnél majdnem fekete sötétségű barna volt a fürdőszoba és a vécé. Állandóan sötét volt, a felkapcsolt lámpával is a homály érzete volt benne és tényleg állandóan vízkövesnek látszott, már szinte rögtön az építkezés után. Nem ők találták ki, félkészen vették a házat és ez a rész már így volt. Túl sokba került volna az épp elkészült csempét leveretni és újat rakatni helyette.

Senki nem szerette, pedig tényleg elegánsan nézett ki.

Ha megfelelően van kombinálva másféle járólappal, dekor elemekkel, világosabb hatású szaniterekkel és sok a jól elhelyezett világítás benne, akkor lehet nagyon jó is persze. Csak nem szabad, hogy mindent eluraljon.

Ezek például nekem tetszenek, bár sajátomnak nem szeretnék ilyet, én a natúr színeket kedvelem inkább:

[link]

ápr. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Inkább halványszürke. Fekete csempe legfeljebb 1-2 sorként lehet mutatós, de hogy full fekete legyen az egész, az pokoli.
ápr. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Hintalow ***** válasza:
Jól mutat benne a kecskevèrrel teli kád ❤️
máj. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Jól mutatnak ezek a fekete burkolatok, de fel kell venni mellé egy bejárónőt is.
máj. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!