Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hagyományos régi fa parkettára...

Hagyományos régi fa parkettára lehet aljzatkiegyenlítőt önteni, hogy szalagparketta kerülhessen rá?

Figyelt kérdés

Jópár része feljön, alatta vmilyen fekete ragasztó anyag van.

Én tudásom szerint fel kéne szedni az egészet, és úgy kiönteni az aljzatkiegyenlítőt.


Más azt mondja,hogy még a kiemelhető lapocskákat se kell leragasztani, így rá lehet önteni.


Neten keresve max olyat találtam, hogy le kell rögzíteni a mozgó lapokat, le kell csiszolni és úgy lehet önteni.


Az első megoldás valóban működőképes? Tehát csak fogom és semmilyen előmunkálat nélkül ráönthetem az aljaztkiegyenlítőt és az jò eredményt fog hozni?


máj. 11. 09:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Fél kell szedni.parkettára ne önts semmit ez csak gányolás.
máj. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Lakás
máj. 13. 17:13
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha lakás, akkor nyugodtan mehet rá az aljzatkiegyenlítő. Ugyanis a parketta stabil, száraz marad mindörökké, nedvesség vagy pára nem éri soha, nincs mitől elrohadjon.
máj. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!