Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mennyire lenne megoldható?

Mennyire lenne megoldható?

Figyelt kérdés

Vettünk egy házat aminek az alsó szintjén garázs illetve kazánház van fa tárolóval együtt a lakrészböl le lehet oda menni. Mivel elég kicsi a fürdő így arra gondoltam hogy mi lenne ha a garázsba választanánk le egy kis részt és oda épitenénk egy mosókonyhát, műszakilag elférne. De tartok attól hogy rengeteg por kosz ,füst (a fa tüzelésű kazánt fogjuk használni)beszálna oda akár a kulcs lyukon is. Ablak lenne a mosókonyhán. Esetleg van valamilyen speciális ajtó amin nem menne be a szag,por? A fürdő elég kicsi csak egy fellültöltős mosógép férne el vagy max úgy lehetne nagyobbitani ha a különálló wc-vel egybe nyitjuk de ezt annyira nem szeretném persze ha más nem lesz marad ez az opció.

Bármilyen ötlet érdekel hogy lehetne kivitelezni. Már gondoltam arra is hogy a mosókonyhába venni légtisztítót nem tudom mennyire lenne hatásos.



máj. 13. 21:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne tedd a garázsba-kazánházba a mosókonyhát, nem jó ötlet. A fürdőnek nem kell nagynak lennie, ott tartózkodik a legkevesebbet egy ember élete során. Ma már egyébként is a konyhába szokás tenni a mosógépet, pult alá.
máj. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!