Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Megéri-e indukciós főzőlapot...

Megéri-e indukciós főzőlapot használni, az átalánydíjas főzőgáz helyett egy egyedülálló fiatalembernek, aki valószínűleg nem fog annyit főzni mint egy 4 tagú család?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy hagyjam-e a főzőgázt, vagy köttessem ki és annyival kevesebb lenne a közös kltg és inkább egy indukciós főzőlapot használok meg egy külön elektromos sütőt majd idővel veszek.

#főzőgáz
2013. aug. 15. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
igen
2013. aug. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De ne feledd, ahhoz spéci edények is kellenek!
2013. aug. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen, tudom, hogy ahhoz csak a vastalpasok a jók, és elfelejthetem a jénaikat. A sima zománcozott"bádog" dolgok (kávémelegítő, stb) mennyire használhatók? Azt is tudom, ha ráteszek egy vaslapot akkor azt felforrósítja, de hát az már ugye veszteség. Lábos és hasonlók mehet rá?
2013. aug. 15. 20:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Amire a mágnes rátapad az jó - értelemszerűen. Indukcióról beszélünk.
2013. aug. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hagyd a gázt. Mint mondottad, átalánydíjas. Télen, ha be akar fagyni a füled, akár fűthetsz is vele.
2013. aug. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Valószínűleg tényleg maradni fog, részben ezért is.
2013. aug. 18. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!