Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Szerinted mennyire reális ez...

Szerinted mennyire reális ez az árajánlat?

Figyelt kérdés

Gipszkarton válasz fal építés. Ajtó meg minden egyéb nélkül. Sima egyszerű válaszfal. Ami 20m2-es.

Anyaggal munkadíjjal, mindennel együtt 85 ezer + ÁFA.


Reális?


2013. szept. 9. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Nálunk év elején gipszkartonoztak, kis szoba-nagyszoba álmennyezet, szigeteléssel és ledlámpa beépítéssel, ajtó beépítés, 9 nm fal kartonozása 70 ezer + áfa. Ebbe nem volt a karton ára, azt mi vettük meg külön.

A festés az külön pénz volt.

Szóval szerintem egy kicsit lehetne nálatok olcsóbb is.

De nem vagyok szakember nem tudom mennyi anyag és munka kell egy válaszfalhoz.

2013. szept. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem reális, az elmúlt 1-2 évben nagyon megnőttek az építőanyagok árai.
2013. szept. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz. Az elmúlt 2-3 évben nem változtak az árak vagy legfeljebb 20%-al nőttek egyes jobban fogyó termékek. A munkadíjak sem nőttek ennél jobban. Az építőipar jobban haldoklik mint 3-4 éve.
2013. szept. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csak a 12,5-es gipszkartonnak 5-600 Ft m2-e, csak az 20-24 ezer Ft (két oldal: 40 m2)

A profilok és a csavarok megint min. 20000, a szigetelőanyag legalább 5-6 ezer, glett, festék, egyebek, és máris csak az anyag 50000 Ft, aztán két ember ott bohóckodik vele egész nap. Ha számlát is adnak, akkor hű de jól kerestek...

:(


Szerintem nem sok az ár!

2013. szept. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!