Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Kb mennyiben lenne egy 75-80...

Kb mennyiben lenne egy 75-80 m2-es 3 szobás lakás teljes felújítása?

Figyelt kérdés
Mondjuk ablakcsere, vezetékelés, konvektorról cirkóra csere, burkolás, festés, konyha, fürdő teljes felújítás. Bútorok nélkül. És mennyi időt vesz igénybe egy ilyen felújítás? Köszi!

2013. nov. 23. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem helyszíni felmérés után tud árajánlatot adni a szakember. keress egy brigádot aki teljes kivitelezéssel foglalkozik, és kérj tőlük ajánlatot.
2013. nov. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

HA csak belső felújítás, akkor kb 2-4 milka, attól függ mennyire igényes építőanyagokat szeretnél berakatni..

De ez nagyon az alja!

Én most csináltam a nyáron egy hasonlót, az kb 1 hónapig tartott, mire minden szakember elvégezte a munkáját.

2013. nov. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Valahol 4 és 5 mFt között.

Elvileg 6 hét alatt megvan.

Amit most csinálunk, az kb fele ekkora, és némi átépítéssel olyan 2,4 lesz a vége.

2013. nov. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!