Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Vályog ház kültéri felújítása...

Vályog ház kültéri felújítása hogyan?

Figyelt kérdés
2013. nov. 30. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha leírnád mire gondolsz nagy segítség lenne.
2013. nov. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ez a kérdés engem is érdekelne. 100 éves vályogház, bevakolva lemeszelve. de annakidején elég hullámosra sikerült azt a vályogfalat megcsinálni. Mit érdemes ragasztani rá, vagy egyenesre csinálni a falat. van valami jó ötlete valakinek?
2013. dec. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 vacla válasza:
Üdv én sok ilyet meg csináltam már, sajnos zsebbe nyúlós régi öreg vakolatot le kell verni be kell nádazni újra és vakolni egyenesre. Ha nagyon görbe le verés után faragni ha lehet.
2013. dec. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 vacla válasza:
Üdv a válykot nem érdemes ragasztgatni semmivel régen tudták ,hogy vastag falakra van szükség,a vályog természetes szellőzését nem szabad meg szüntetni semmilyen ragasztgatással.Hozzá értő munkával úgy rendbe lehet hozni ,hogy senki nem mondja meg miből épült a ház csak a jellegéből fog látszani.
2013. dec. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!