Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Nagy rombolással jár, ha...

Nagy rombolással jár, ha ismét kádat szeretnék?

Figyelt kérdés
Megbántam,hogy zuhanyzót csináltattam. Ahova szeretnék a kádat, ott mosógép és csap van. A fali csempében is kárt tesznek vagy csak a járólapot kell cserélni ilyenkor?

2013. dec. 15. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztosan törik pár csempe is.A pótlásokat azonossal kellene megoldani . A kád a kényelmet szolgája ,de költségesebb is .
2013. dec. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mire gondolsz,hogy költségesebb?

Kisbabánk van és miatta is szeretném, illetve nehéz takarítani szépen a kabint. Nem fürdenénk benne, hanem zuhanyoznánk.

2013. dec. 15. 17:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez attól függ merre mennek a szenyvíz csövek . Ezt te tudod . Egyébként nekem mindkettő van de eszembe nem jutott volna míg nem láttam hogy olyan kád is van aminek egyik felére L-alakban üveg fal van szerelve. 2 Az egyben
2013. dec. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!