Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Minimum mennyibe kerülhet egy...

Minimum mennyibe kerülhet egy panel fürdő felújítása?

Figyelt kérdés

Tudom, attól függ, mit szeretnénk. Előző tulaj vagy 20 évig lakott itt, építéskori állapotok vannak.

Csempézés, kádcsere (volt festve, már mállik le), csap a kádhoz is, meg esetleg ytong téglákból tároló hely kialakítása. Ja és gondolom a kád alatti fűtést is cserélni kell radiátorra.


2013. dec. 30. 23:13
 1/6 anonim ***** válasza:
A legolcsóbb, de már normális anyagokkal, szaniterekkel , burkoló és vizes munkadíjjal én kb 450-500e ft-ra saccolnám. A szaniteráru kb 130e lesz csapokkal, a csempét ki lehet hozni 90e-ből ragasztóval, fugával, élvédővel stb. Már 2700-tól egész jó csempét lehet kapni. A burkolás munkadíja kb 80-as (ha még falazgat is), a vizesé 150 körül radiátortorral.
2013. dec. 31. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ja és gondolom a kád alatti fűtést is cserélni kell radiátorra.


van a kád alatt radiátor. ilyet nem is hallottam

2013. dec. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gondolom azért cserélné mert már vagy 30 éves az a gőzben leledző a szerkezet.
2013. dec. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Jó, nem teljesen alatta van, hanem alul, előtte. :)

Nem vagyok benne biztos, hogy be lehetne egy másik kádat passzintani, ha az ott marad.


Ocsmányul néz ki az egész, és nagyon rossz érzés, hogy a fiunkat ilyen fürdőben fürdetem. De ennyi pénzünk nem lesz rá. :(

2013. dec. 31. 15:12
 5/6 anonim ***** válasza:
400e alatt nem érdemes nekikezdeni. Esetleg egy 50-est még le lehet faragni ha mások felesleges anyagait megveszed féláron, 2/3 áron. Sajnos a munkadíj az így is közel annyi mint az anyagköltség feketén egy nem túl drága emberrel számolva.
2013. dec. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vizes anyag+munkadíj (2 csap+mosógép+kádbeállítás) szerelvényezve 50, kádbeépítés, 2 m2 ytong falazás ag+mdíj: 20, burkolás 20 m2 élvédőzve ag+mdíj: 120 (3000/m2 a csempe), kád+mosdó csaptelepekkel, szifonokkal: 60.

50+20+120+60= 250 000.-

Radiátor maradhat a helyén, elfér ott.

A festés nincs benne.

2014. jan. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!