Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » 30 éves kádat aminek nincs...

30 éves kádat aminek nincs baja, megéri kicserélni, vagy inkább festeni? Macera, pénz, minden szempont érdekel!

Figyelt kérdés
2014. febr. 2. 09:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Aminek nincs baja, azt nem javítom.

De ami afestést illeti inkább lecserélni, mert az egy darabig örökös lesz. A festés meg nem fog tetszeni és évente szükséges átfesteni.

2014. febr. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Minek cserelned, ha semmi baja nincs?
2014. febr. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Mert csúnya barna színe van. Meg nem tudom, hogy 1-2-3 év múlva lesz-e baja. Így a vízvezetékeket is ki kell cserélnünk. Inkább most, mint amikor már kész van minden.


Amúgy a régi kád tartozékait lehet használni? Gondolom a falazást igen, ha ugyan az a méret. A kádlábat, ilyesmit?

2014. febr. 2. 11:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha 30 éves a kád, valószínű annyi idősek a csövek is, én cserélnék mindent. A régi kádnak semmijét sem tudod/akarod használni. Lába nincs, az előfalazás óvása, tisztítása újraépítése és vakolása szerintem többe lesz, mint pár darab YTONG.
2014. febr. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A vízvezetékek cseréjével számoltunk. Ha már szét lesz bombázva, akkor logikus is megcsinálni :)

De akkor úgy késülök, hogy semmi használható nem marad benne.

2014. febr. 4. 13:27
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez a beszéd!:)

Ha az új kád fémből lesz, akkor a villanyász vigyen oda földelést neki!!

2014. febr. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!