Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Lehetséges, hogy csempézés...

Lehetséges, hogy csempézés helyett lefóliázom?

Figyelt kérdés

Adott egy régi de jó állapotú fürdőszoba, ahol borzalmas csempe van. Nem szeretném most lecsempézni, arra gondoltam, hogy lefóliázom... Ez így lehetséges? Nem matricára gondolok, hanem telibe fóliáznám, mint egy konyhapultot szokás.

Lehet valahol ilyen fóliát kapni? Már körbejártam a Bauhaust, Baumaxot, de erre megfelelőt nem találtam. Esetleg más megoldás lehetséges?


2014. ápr. 9. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tartom jó megoldásnak .Ahogy módod lesz,csempéztesd újra .
2014. ápr. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Medencefesték. Egyébként ha nem rettentő kicsi, nem kell az egészet vízhatlannal burkolni. Nálunk pl lambéria van több helyen.
2014. ápr. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sőt van kimondott fürdőszobafesték is, de a kád mögé azért valami ellenállóbbat mondanék. Mint írtam nálunk lambéria van, de a kád mögött csempe.
2014. ápr. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!