Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Ha egy társasházban egy...

Ha egy társasházban egy lakást felújítanak, és a lépcsőházban így szemét/por kerül, ki takarítja el és mikor? Van erre valamilyen törvény, vagy csak az illem szabályoz?

Figyelt kérdés

2014. máj. 26. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
A társashát által felbérelt takarító, aki mindig is szokta takarítani a lépcsőházat.
2014. máj. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem csak az illem, kivéve, ha van valamilyen házirend a társasházon belül. Ha túl nagy a por, vagy csak napok múlva lenne esedékes a takarítás, akkor szerintem mindenképpen illik eltakarítani, hogy a többiek ne hordják szét, ne koszolják össze magukat.
2014. máj. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Ágh Ferenc ***** válasza:
A tulaj köteles gondoskodni a takarításról! Egyébként úgy szoktak a kivitelezővel megegyezni, hogy a takarítás is benne legyen, hisz lehet olyan szennyeződés is, amit egyszerű módszerekkel nem lehet eltávolítani. Ezt nem lehet elvárni a ház takarítójától!
2014. máj. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nálunk takarító nincs, mindenki saját maga takarít és a felújításra kerülő lakásban meg senki nem lakik. Pontatlan voltam, elnézést. Koszt/port az ott dolgozó emberek csinálnak lassan két hete a lépcsőházban.
2014. máj. 27. 06:00
 5/6 anonim ***** válasza:
kinyitják az ajtót amikor porolnak bent a lakásban?
2014. máj. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Minden bizonnyal, hiszen vastagon áll a por a szinten.
2014. máj. 28. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!