Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Fa födémes ház esetében, ha...

Fa födémes ház esetében, ha szeretném egy szoba fölé beépíteni még egy szobát, azt hogyan tudom megtenni?

Figyelt kérdés
Gondolom valahogyan meg kell erősíteni. A ház adottságai miatt lehetőség lenne rá, hogy nem kell az egész tetőteret beépíteni csak egy szoba fölé még egy szobát szeretnénk.

2014. szept. 27. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdés mit bír az a fa födém, ahhoz meg jó egy szakember véleménye.
2014. szept. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szólóhoz.Én is mindenképp javasolnám egy statikus véleményét kikérni.Mit bír el a födém és mit bírnak el a falak.Vályogfal,téglafal vagy vegyes.... Milyen padlórétegrendet tudsz kialakítani...stb. Sok befolyásoló tényező van.Egy hagyományos régi háznál még sárgerendára támasztották a födémet, az új építésűeknél pedig már vasbeton koszorút öntenek.

Bocsánat,nem akartam kiselőadást tartani,csak érzékelteti szerettem volna mennyire fontos ehhez egy szakember.Remélem segíthettem.

2014. szept. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát igen, biztos plusz pénz a dolog, de még mindig jobb mintha az ember nyakába pottyan a gardrób vagy a fürdőkád.
2014. szept. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A ház 1960 körül épült azt hiszem (vettük). 60cm-es falak vannak, téglából és kőből. Mindenképp szakember lenne hívva, csak előtte érdeklődőm. Szoba funkciója igazából csak alvásra lenne.
2014. szept. 28. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!