Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Költözéskor mindig ki szokták...

Költözéskor mindig ki szokták cserélni a fürdőkádat? Szép, jó állapotú fürdőszobákat láttunk, de mégis más használa. Vagy mi a megoldás?

Figyelt kérdés
2014. nov. 15. 09:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%

Majd nézz utána mennyibe kerül, és szorozd meg kettővel. elmegy a kedved tőle


amikor mi költöztünk, asszony teljes festést és konyhát akart csinálni, kiszámoltam neki mennyibe kerül és akkor is akarta - nem normálisak ezek a nők

2014. nov. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan, felesleges. Jól kisikálod, és tiszta.
2014. nov. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Igen, valahogy én is ezt akarom :)


De ha csak kisikálom... Ki lehet azt tökéletesen mosni? Teljes fertőtlenítés, sterilizálás - meg lehet azt házilag oldani?

2014. nov. 15. 09:51
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Túlreagálod. Mitől félsz, fertőzőek voltak az előzők? As nyilvános vécét se használsz, szállodában nem fürdesz, mert más használta?
2014. nov. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon igazat irtak az előttem lévők.

Kérdező nagyon gyakorlatlan ,tapasztalatlan vagy az otthoni

munkákban .Wc csészét nem kellene cserélni ?

2014. nov. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
95%

Mi elbérletezünk, eszünk ágában nincs mindenhol kádat cserélni. Első nap végigöntöm Domestosszal, és annyi. De valószínűleg ha nem tenném, akkor se lenne semmi bajunk belőle.

Kismillió helyen fürdesz mások után, szállodában még hagyján, csak kitakarítják, de az uszodában, ahol sorban álltok a zuhanyért, tuti nem. Nem lesz tőle semmi bajotok.

2014. nov. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
96%

"Tökéletesen kimosni, sterilizálni"...Durva vagy :D


Nem azért mondom, de nálatok mindenki külön kádban fürdik? Vagy mi a véleményed a wc-ről? Nyilvános wc-t sem cserélnek minden ember után. Sőt, régen szokás volt az is, hogy egy vízben, egymás után fürödtek az emberek. Sőt, a kollégiumokban még az ágy is olyan, hogy 30-an aludtak már benne előttem :D

2014. nov. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 supra01 ***** válasza:
83%

Szia!

Teljesen ki lehet fertőtleníteni, ezzel nincs gond.

De ha Én is kicseréltem a kádat az új lakásban, mert egyszerűen képtelen voltam abban fürdeni. Nem tudom miért, de ki kellett cserélnem a kádat :D Nem bírtam volna teliengedni vízzel és elnyújtózni benne :D

De ha szállodában vagyok, vagy uszodában, vagy vendégségben valahol, akkor az nem okoz gondot, igaz ott csak tusolni szoktam.

2014. nov. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
64%
dugni szoktatok kérdőjel
2014. nov. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Jártas vagyok a házimunkában, de ez nem a saját magunk után takarítok/fertőtlenítek kategória.


Ilyen esetben idegen emberek (és - remélhetőleg csak természetes/egészséges - flórájuk) után használnánk ezt az intim területet - mert számomra ez az. A wc-t azért nem írtam, mert nem kérdés, hogy cserélni fogjuk, de a kád ugye komolyabb bontással-beépítéssel jár.


Szállodában is csak papucsban szállunk bele a tálcába, soha nem ülünk kádba.

Uszodában pedig erősen klórozzák a vizet - gondolom, nem véletlenül.


Utolsó, közönséges vagy.

2014. nov. 15. 20:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!