Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Átvert a vízszerelő, feljelent...

Átvert a vízszerelő, feljelentsem vagy mit érdemes tenni? A Cég akik kiküldték a szerelőt, a Főgáz szerződött partnere.

Figyelt kérdés

Csőtörés volt a fürdőszobában, ezért felhívtam egy céget, akik kiküldtek egy vízszerelőt.

Látta rajtam, hogy nem vagyok hozzáértő, ezért mint utólag kiderült, a reális munkadíj dupláját számolta.

Több mint 80ezerFt-ot kért... a biztosító szerint a reális a fele lenne.

Amit csinált:

Fel kellett szedni a járólapot 1 négyzetméteren és a kád oldalát kibontani szintén 1 négyzetméteren.

Kicserélt nagyjából 1 méter régi Ólomcsövet.

Szombaton kibontotta, 10-től 12-ig volt itt.

Vasárnap hozott alkatrészt, 10-től 11:30-ig volt itt.


A Cég a Főgáz szerződött partnere.

Esetleg Érdemes lenne beszélnem a cég főnökével?

Vagy az összeget már elbuktam?



2014. nov. 19. 19:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Át kellene nézni a szerződést, amit aláírtál. Ha ott nincs szó arról, hogy csak részletes számla esetén fizet a biztosító, akkor mond meg a biztosítónak, hogy ne nagyon kekeckedjen, mert legközelebb hozod a jogi képviselődet is, és ha valami nem tetszik bepereled őket, majd a bírósag eldönti kinek van igaza.

Én mindig így csinálom, ha elkezdenek kötözködni velem, és mindig engednek, mert nálam is olyan dolgokat próbáltak megkövetelni, amiről a szerződésben szó sem volt!

2014. nov. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
70%
Azért az is vedd figyelembe,hogy hatvan egynéhány ezerért csinálta.Erre jön rá a 27% ÁFA.
2014. nov. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!