Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Élénk pink színű beltéri...

Élénk pink színű beltéri falfestéket keresek. Valaki tud ilyet?

Figyelt kérdés

Neten nézegettem, de nem nagyon találtam (vagy amiből volt, az nagyon húzós árkategória, 3-4e ft az 1 literes.)

Keverni nem merek, mert félek, hogy nem lesz olyan.



2014. nov. 25. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Héra Pink!!! Most festettük vele a kislányom szobáját, gyönyörű lett! :-)
2014. nov. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bemèsz egy festèkboltba ès kevertetsz

Amúgy ja, olcsóság felejtős ilyen igènyeknèl, ez nem tesco-s kategória lesz.

2014. nov. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A Dulux meg a Platinum szerintem nem tesco-s kategória, olyasmi áron gondoltam. Csak nincs belőle semmi hasonló szín.

Nem kell egyből lenézni....

2014. nov. 25. 13:51
 4/5 anonim ***** válasza:
A Héra se Tesco kategória. Én is igazi pinket szerettem volna, nem a rózsaszín egyéb bugyiszínű árnyalatait. Nem csalódtam benne.
2014. nov. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia! Én élénk zöldet kerestem a konyhába, és a Poli-Farbe Platinum festékek közül alig tudtunk választani. Nagyon széles a skálájuk, emlékeim szerint pink-ből is volt nekik. Menj be egy festék boltba és kérj színkártyákat. Remélem megtalálod, amit kerestél.
2014. dec. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!