Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen színű beltéri falfesték...

Trille20 kérdése:

Milyen színű beltéri falfestéket válasszak?

Figyelt kérdés

Eldöntöttem, hogy végre színt adok a falamnak... már csak az a kérdés, hogy milyen legyen!


Szőnyeget idén még nem akarok cserélni: közép barna színű

A szekrénysorom pedig fekete.


Melyik az a szín, ami mindkettőhöz passzol?


2012. máj. 9. 13:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Padló színe is fontos lehet + ülőgarnitúráé.

Ha csak ezeket nézzük, akkor valami halvány sárgás vagy bézs nem tetszene?

2012. máj. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen, valami hasonlóra gondolok én is... ülőgarnitúra témája szerencsére nem érint, mivel hálószobáról lenne szó (gyereknek)

Bár a gyerek a ciklánem szinért vagy a erősebb sárgás árnyalatért könyörög

2012. máj. 9. 14:51
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Bézs, világos tojáshéj, persze lényeges az ülőbútorok, vagy az ágy színe is, függönyök, sötétítő.
2012. máj. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, ebben az esetben hérából, vagy más kevertethető színskáláról választanék valami bézs, vagy tojáshéj színt, és 1-2 falra tennék neki cikláment, hogy azért ne nyomja össze a szobát, ne legyen túl sötét (fekete bútor miatt), de érvényesüljön az Ő akarata is
2012. máj. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A ciklámen színét én messze hanyagolnám, nem tudom miért de nekem nem tetszik.. Amúgy sem a legjobb a szoba színösszeállítása (a szekrény fekete, a szőnyeg közép barna színű, a többi bútor közel áll a bézs-hez; a függöny fehér volt, de választ magának egy újat), szóval ezért hanyagolnám...


És a barack-sárgáról mi a vélemény? Nekem még az is nagyon tetszik

2012. máj. 9. 15:45
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha a gyerekszobába lesz, akkor olyat válassz, ami a gyereknek tetszik. Ugyanis neki kell majd nap mint nap órákig néznie. Ha ő cikláment akar, miért ne legyen olyan? Vagy mondjuk csak az egyik fal.

Hiába tetszik neked jobban a tojáshéj szín, ha ő azt hányadékszínűnek találja (például én olyannak találtam, de szerencsére a szüleim nem erőltettek rám semmit, olyan volt a fal, amilyet akartam).

2012. máj. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pisztácia-zöld?
2012. máj. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján a bézs vagy a sárga sem lenne rossz, talán még vmi zöldes árnyalat.

Lehet az lenne a legjobb, ha nézegetnétek színkártyákat, hátha valamelyik szín megragadna. Léteznek el is vihető színkártyák, amit otthon a falhoz tudsz illeszteni. Ha mindenképpen színes lesz, szerintem válasszatok előre kikevert festéket, könnyű vele dolgozni és az eredmény is nagyon szép lesz, bár ezt leginkább a Platinum festékekről tudom elmondani, nekem nagyon szép lett a végeredmény a falon.

2012. máj. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!