Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Villanybojler hőfok szabályzó...

Villanybojler hőfok szabályzó kicserélése mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

80 literes a hajdú bojler. Nem melegítette fel a vizet, így hát hívtunk szerelőt. Megállítása szerint a hőfokszabályzó romlott el.

Kicserélte. Kb 10 perc. 7000 ft kért.

Ez most sok, vagy csak én sokallom?


2014. nov. 26. 14:11
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Visszahívjam egyáltalán, vagy keressek másik szerelőt?

De akkor már egy újat is vehetnék lassan. Azt még nem is elmlítettem , hogy vízkövetleníteni is kellene.

Úgy hívtuk, ki, hogy azt is megcsinálja egyben. De nem.

( lehet hogy szerencse)

Hiszen nem tudta megmondani az árát attól függ mennyit kinylódik vele.

Ameddig utána olvastam, mindenhol fix áras. Meg is egyezik nagyjából az összeg, de abba már megint benne van a kiszállási díj is.

Úgy hívtuk ki, hogy vízkővetlenítse, és nem működik, csinálja meg egyszerre.

Kijelentette, hogy nem csinálja meg, majd később.

Lehet én is sok hibát vétettem a kommunikációban, de a szerelőkkel való bánásmódot most tanulom. Azt hittem naivan, hogy akinek van neve a szakmában, az korrektül, és korrekt áron megcsinálja. Hogy mi a korrekt? Bevalja, hogy nem éri meg megjavítani, nem tudja mi a baja, Ha kivett egy alkatrészt, és kifizettem az újat, akkor a régit nem rakja vissza...

2014. nov. 26. 23:18
 12/15 anonim ***** válasza:
Nagyjából minden szaki meg tudja mondani az árat előre, még akkor is, ha nem látja mi fog történni. Aki így sumákol, azt hajtsd el legközelebb!
2014. nov. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Megoldott sikeresen. Köszönöm a hozzászólásokat.

Felhívtam a főnökét, pár mondatban elmondtam mi is folyt itten. Válasza az volt, ha nem vagyok vele megelégedve,( mert megint kijött ) akkor hívjam vissza,mert neki fontos a hírnév.

Visszatette a tegnap hibásnak vélt hőfokszabályzót, átkötötte nappali áramra... Mit tudom én még mit csinált,de a lényeg hogy jó lett. Visszakötötte éjszakai áramra utána, és működik! Ezt miért nem lehetett tegnap megcsinálni.

Amit belerakott szabályzót annak az árát visszaadta, és elvitte. Szóval minden jól alakult.

A vízkövetlendítésre se tud árat mondani, majd attól függ, mennyit bajlódik vele. Megfogadva a tanácsot amit adtatok, és amit itt műveli itt a

soha viszont nem látásra.

2014. nov. 27. 14:15
 14/15 A kérdező kommentje:
Szerencsém is volt, mert ahogy elment, el is vették az éjszakai áramot. Mert ugye napközben is néha ráadják.
2014. nov. 27. 14:22
 15/15 anonim ***** válasza:
3 as v ok. A családban pár hónapja 3e -ért vizkőtelenítették a Hajdú 120-ast. De előtte informálódj a tömítésről,mert 2 féle van ,hogy a tiédhez melyik kell. Ha alul leveszed a műanyagot amit most láttál is a szerelődnél,ott felfelé nézve látod a tartály aljn hogy hány csavar tartja a zárófedelet. Vagy van-e a szerelőnek mind a 2 féle. Általában van nekik.
2014. nov. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!