Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Egy átlag 1,5 vagy 2 szobás...

Egy átlag 1,5 vagy 2 szobás lakásnak mennyi be kerül a festése és mázolása? Ha időtartamot is írnak azt megköszönöm! Felmerülő problémák, határidők, járadék minden érdekelne! Köszönöm ha válaszol!

Figyelt kérdés

2015. jan. 3. 16:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ez nagyon sok mindennek a függvénye! Lényegesen befolyásolja a jellege, és milyen minőségű munkát szeretnél! Földrajzilag...stb 150-250 ezer is lehet anyaggal! Bár nem szeretek a számokkal vakon dobálózni!
2015. jan. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nagyon függ a vakolat a fa felületek (a felújítandó) minőségétől.A festék minőségétől( hírnevétől) fényes vagy matt.Egyedileg kevert vagy tucatszín.Amennyiben mat nyílászáró felületet akar , akkor jobban jár, ha saját maga csinálja. Egyszerű ember három havi nettó fizetését os elviszik , ráadásul számla nélkül.Irreálisan magas a munkadíj.Szinte rablás , amit a legtöbb szaki elkér.
2015. jan. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy válaszoltak a kérdésemre és nagyon hasznos információkat kaptam. Várok még több tapasztalatot! Még egyszer köszönöm az első két hozzászólónak!
2015. jan. 3. 17:38
 4/19 anonim ***** válasza:
55%
Most festettem ki a teljes lakást ( kevés gletteléssel ) , 2 szoba, wc , fürdő , konyha , kb. 15 e lehetett.....
2015. jan. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
én is 4-eshez hasonló árakat tudtam, max. annak a kétszeresét, szóval nem értem, h mit beszélnek itt olyan nagy összegekről, bár lehet, h pesten drágábban vannak emberek.
2015. jan. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
#5-s sajnálom nem olvastad, v nem értetted az utolsó mondatomban utaltam, a foldrajzi fekvés... Bp, tanya valahól egy eldugott, helyen! Ami a 15 ezret illeti-nem mészfestésre gondoltam amikor olyan nagy összeget írtam! És +nyugtatásként-szakember válaszólt Neked és T kérdezónek!
2015. jan. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

2-es is megerősített, csak azért írtam le, amit.

én se mészfestésre gondoltam + városban lakom, nem tanyán, s nem is eldugott helyen sztem. De értelek, s köszönöm a szakemberi hozzászólást a Kérdező nevében is.

2015. jan. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
#2-es Köszönöm! Látszik-szakember! További szép napot! Ebben a kérdésben nem akarok tovább "okoskodókkal" vitatkozni!
2015. jan. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Én ezt nem okoskodásnak írtam, ha Te ennyit kérhetsz érte, akkor te ennyit kérsz, ha nálunk annyi, amennyit írtam, akkor ez van.

Én nem mentem szembe veletek, csak nem értettem, h felétek miért olyan drága, ezt most olyan nehéz elfogadni egy SZAKEMBERNEK??? Hát most azon agyalok, h ismerlek egy másik oldalról, az a csávó szokott ilyen lenni, mint most te. :DDD Vicc lenne, ha Ő lennél. :D

2015. jan. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
:lol: nemtom írj privit! Most szebben -érthetőbben írtad a válaszodat... ;)
2015. jan. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!