Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mit rontottam el?

Mit rontottam el?

Figyelt kérdés
Lefestettem egy fa felületet vékonylazurral egy rétegben elég hidegben msjd 24 oraval később lefestetettem még eggyel majd 24 ora mulva felhoztam a lakásba de meg mindig szárad... Mar vsgy 1 nnapja megint... Mennyi ido kell meg?

#festés #Vékonylazur
2015. jan. 30. 23:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Minden festék, lakk, lazúr dobozán ott van a száradási idő és az ahhoz tatozó hőmérséklet. Ha 23 fokra van megadva mondjuk 12 óra, akkor simán számolhatsz úgy, hogy bent a lakásban 24 óra kell neki. 5-10 fokban pedig örökkévalóság, még 3 nap múlva sem lesz jó.
2015. jan. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ertem. Hat 24 ora 23 fokom. Pincebe 10-12 fok van. Most itt fent a llakasba mennyi ido lesz? Egyaltalan jo lesz valaha?
2015. jan. 30. 23:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez nem az ikeás szék véletlenül?

Hagy békén egy pár napig szobahőfokon száradni. Alacsony hőmérsékleten sokkal lassabb a párolgás, ha oldószeres. Ha meg vízzel hígítható azaz vízbázisú a lazúr, akkor lehet, hogy az adott hőfok alatt kis sem térhálósodik. Szóval a ráírt hőfokon kellene a műveleteket végezni, beleértve a mázolást és a száradást is...

2015. febr. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!