Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mire lehet felhasználni a...

Mire lehet felhasználni a sittet? Aki jelentkezik az "ingyen elvihető" sittért, annak mi haszna van belőle?

Figyelt kérdés
Mivel jópár apróhirdetéses és ingyenes oldalon láttam kiírva hogy sitt ingyen elvihető, felmerül bennem a kérdés hogy mégis ki és miért vinnél el ingyen bármire is? NEM kötekedésnek szánom a kérdést , tényleg érdekel (tudom , sok a szabadidőm.. :)). Hiába van alapvetően kreatív gondolkodásom, sehogy sem tudok rájönni miért éri ez meg az elvivőnek. Szerintetek?

2015. ápr. 8. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
pl van egy szennyvíz aknája vagy valami más amit fel szeretne tölteni és így gyorsabb könnyebb mintha földdel vagy betonnal töltené az egészet. vagy ha apróbb a törmelék akkor jó kocsibejáró betonozása előtt stb
2015. ápr. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1# jó válasz.Én is a gépkocsiút alá tettem a betontörmeléket,meg a teraszba töltésnek.Több tízezer ft-ot sporoltam meg.Aki meg el akarja vitettni,annak is sokba kerűlne.
2015. ápr. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 titanmanus válasza:
A közelünkben van egy bánya, oda is lehet vinni beton sittet ingyen átveszik. Ledarálják és a régi tárnákat temetik be vele. Amíg ezt nem tudtam, a 6m3 konténerünk is csak 13.000ft volt csak betonsitt ment bele (legtöbb helyen 30.000ft körül van). Ezt vmi nagy út alapozásába gyűjtötték feltölteni.
2015. ápr. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 zebulon66 ***** válasza:
Na jó, de ha szép füves udvart szeretnél nem igazán a legcélszerűbb gödröket kitölteni vele.
2015. ápr. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!