Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Szerintetek gáz, ha ilyen...

Szerintetek gáz, ha ilyen hirdetést adok fel? Sok kérdés lejjebb:

Figyelt kérdés

A házunkban erősen érik már a felújítás, és arra gondoltam, hogy keresek egy ezermestert a környékünkön. Feladnék egy hirdetést, hogy olyan emberkét keresek, aki tud csempézni, vakolni, festeni, fúrni, ilyesmik. Órabérben gondolkozom, persze közös megbeszélés alapján.

Az ilyesmit érdemes ismeretlen ezermesterekre rábízni? Órabérben fizetni korrektnek számít? Mennyit ajánlatos ajánlani egy szakembernek? És mennyit szoktak kérni például egy 10 négyzetméteres fürdőszoba vakolásához és a csempe lerakásához (csak a földön)?


2015. ápr. 19. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem gondolom hogy hirdetést megengedne ez az oldal .

Talán ha jól meg van fogalmazva .

Én csak egy autó alkatrészt kerestem,és le is vették a kérdésemet,egy figyelmeztetés mellett .

Próbálkozz be,talán neked menni fog .

2015. ápr. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy félreérthetően fogalmaztam, egyáltalán nem itt akarok hirdetni :D Pl olx-en vagy valami más aprón. A gyakori nem jön szóba, csak simán kérdezni jöttem :)
2015. ápr. 19. 17:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Én ezzel kapcsolatban egy kicsit szkeptikus vagyok. Gondolod, hogy találsz olyan mesterembert, aki mindent jól meg tud csinálni? Persze biztosan van ilyen ember, de sokkal többen vannak, akik csak ezt hiszik magukról. Utána pedig, ha gebasz van védekezhet azzal, hogy "nekem csak festő/burkoló/kőműves végzettségem van, a többit csak szívességből csináltam, felelősséget nem vállalok érte."
2015. ápr. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Csatlakozom a #3-ashoz.

Melőtt a hirdetést feladnád, nézz meg egyet a Mekk Elek az ezermester bábfilmből https://www.youtube.com/results?search_query=mekk+mester

Kivéve, ha ismerősöd ajánl valakit, aki tapasztalatból beszél és tudsz referencia munkát nézni, hogy mit, hogyan csinált meg.

Órabérben csináltatni valamit életveszélyes, mert ugyanazt a munkát egy ügyeskezű, szakképzett mester lehet, hogy egy nap alatt megcsinálja, egy kontár meg eltötymög vele 3-4 napig.

Én felújításkor mindig adott végrehejtandó feladatra szerződtem (írásban). Ha ráértem, akkor határidő nélkül. És addig húzták, ameddig akarták (de egy fillérrel sem kaptak többet, ha egy hetes munkát egy hónapig nyújtottak). Ha nem értem rá, akkor befejezési határidőt és kötbért is írtam a szerződésbe.

2015. ápr. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, így már világos, hogy mit fogok tenni.
2015. ápr. 20. 16:37
 6/7 anonim ***** válasza:

hol laksz


Győrben tudok egy ilyet


még autója sicsm biciglivel jár, olcsó, munkahelye sics, némi szerszáma van

2015. ápr. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Pest megyei vagyok, ott is a keleti részen élek. Szóval nem jó, de köszi.
2015. ápr. 24. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!