Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Szigetelésből megmaradt...

Klopusz kérdése:

Szigetelésből megmaradt hungarocell darabokkal, vakolatos vödrökkel mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Veszélyes hulladékként kukába nem tehetem apránként sem, a hulladékudvarban nem veszik át, csak akkor, ha előbb tenyérnyi méretűre aprítom. Mondjuk, aki ezt kitalálta, nem darabolt még hungarocellt, hiszen ezerfelé szállnának a darabkák, a szomszéd meg leszedné a fejemet. A vödröket sem veszik át sehol sem.

Tudom, hogy lomtalanítás után egy nappal elviszik a veszélyes hulladékokat is, de nálunk legjobb esetben is csak szeptemberben lesz és addig is szeretném használni a kertemet.


Ötletek?

Előre is köszönöm!



2015. máj. 14. 11:38
 1/7 anonim ***** válasza:
hungarocellt szabd be a tetőgerendák tövébe belültől
2015. máj. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötletet, bár nem hiszem, hogy hasznosítani tudnám. Sajnos nem vagyok tetőfedő vagy ács, a padlásterünkben pedig a cserép alatt semmi sincs. Szóval azt sem tudnám, mi kell még hozzá, meg felerősíteni sem könnyű. Az igazi gond az, hogy nagyrészt 10x10x50 cm-es darabokról van szó, de vannak mindenféle amorf alakzatúak is.
2015. máj. 14. 11:51
 3/7 anonim ***** válasza:
2015. máj. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, én nem találtam meg.


Sajnos már egyik pesti cég sem foglalkozik ilyen típusú hulladék átvételével. Szóval, vagy elviszem Csömörre kocsival (egy fuvarral lehetetlen), vagy ülök rajta a világ végezetéig :(

2015. máj. 14. 14:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Eláshatod a talajba, sok helyen geohabként alkalmaznak EPS terhek csökkentésére, nem is fedik be. Vödröket meg kiteszed a ház elé, hogy ingyen elvihető percek alatt elkapkodják.
2015. máj. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet. Kipróbálom.
2015. máj. 15. 15:17
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha a hungarocellt tényleg nem tudod sehova vinni akkor ásd el. Nem környezetszennyező, sőt valahol ezt használják töltésnek föld helyett a mélyépítésben.


[link]

2015. máj. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!