Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Szerintetek van értelme a...

Szerintetek van értelme a lenti burkolható padlóösszefolyót beépíteni? Vagy inkább ne kísérletezzünk?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szerintetek van értelme ilyen burkolható/csempézhető padlóösszefolyókát tenni épített zuhanykabinba, vagy ne kísérletezzünk, és inkább vegyünk valami megbízható márkájú fémrácsos összefolyót?


Ez elég elegánsan nézne ki a csempézett zuhanypadlón, de kérdés, hogy milyen minőségű...


Termék: [link]


Katalógusa: [link]


Nagyon köszönöm a véleményeket!



#zuhany #csempe #tálca #kabin #összefolyó #burkolható #roltechnik
2015. máj. 26. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyanez van nálunk is, semmi gond vele. Évente egyszer eldugul a szőrcsapdája, azt ki kell emelni a fémfedél lepattintása után, kislagozom, aztán egy évig nincs dugulás. Tehát ezen is van fémrács, csak az első linken nem látszik (különben beleesne a sarkad). A hagyományosok idővel elrozsdásodnak és azoknál bontani kell ahhoz ha a fémet és a keretét ki akarod cserélni. Ennél nem.
2015. máj. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Azt szeretném megkérdezni még, hogy ezt hogyan kell beépíteni? Mert a katalógusban egy ilyen öntapadó gallér van hozzá, a burkoló pedig valamilyen hozzácsavarozható gallért emleget a lefolyók kapcsán, amihez hozzáépíti a vízszigetelést. Valószínűleg nagyon amatőr a kérdésem, de nem sokat értek hozzá... :)
2015. máj. 26. 13:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt én sem tudom, mert a vízszerelő és a burkoló építették be. Az öntapadóst azt nem értem.
2015. máj. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De a csavarozást azt én igyekeznék elkerülni. Lefolyóba nem való elrohadó, korrodálódásra hajlamos fém, elvégre vagy 40 évet ki kéne bírnia.
2015. máj. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez nem kísérletezés tárgya. Ha te nem értesz hozzá, ne te építsd. Fogadj egy olyan szakembert aki képes kivitelezni (garanciával) egy ilyet.

Nálunk a nagyi már nem tud beszállni a kádba, így 3 éve a kád helyére építettünk zuhanyzót. Minden klasszul burkolva van, hosszú összefolyó nem középen, hanem az ajtó vonalában végig. Lehajtható ülőkét, és kapaszkodót is szereltettem bele, hogy kényelmes legyen a nagyinak. Korrektül megcsinálták, nincs probléma vele.

[link]

2015. máj. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!