Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Jár-e valamilyen szankcióval,...

Jár-e valamilyen szankcióval, ha vízóracserénél a szerelők kidobták a vízórát a biztonsági záróelemmel együtt?

Figyelt kérdés

Fürdőszobafelújítást végeztettünk, és most amikor ki akartam tölteni a vízművek adatlapját a vízóra cseréhez, akkor derült ki, hogy a szerelők véletlenül a sok sittel együtt kidobták a régi vízórát a sárga, műanyag biztonsági záróelemmel együtt. Emiatt nem tudom ráírni az adatlapra a záróelem számát, és leadni sem tudom majd az új felhelyezésekor.

Jár-e ez valamilyen szankcióval a Vízművek részéről? Kell-e emiatt büntetést fizeni?



#vízóra #biztonsági záróelem
2015. okt. 13. 19:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A gond már ott kezdődik,hogy le lett szedve jegyzőkönyv nélkül.
2015. okt. 14. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 tibusz0211 válasza:
47%

Szerintem igen. De hogy pontosan mennyi, azt az adott cég ügyfélszolgálatán tudod megérdeklődni.


A helyes sorrend az lett volna, hogy lefényképezed kezdéskor. Az óra állást és a számát. Lefényképezed a záróelemeket, hogy sértetlenek az azonosítókkal együtt.


Letördelik a zárókat, és leszedik az órát. Te elteszed.


Felteszik az új órát, te pedig bejelented a vízműnek, hogy óracsere volt, jöjjenek ki és hitelesítsék.


Felteszi a vízmű az új plombákat (záróelemeket) megírják a jegyzőkönyvet és ennyi.



Így nehéz lesz elmagyarázni, hogy nem loptad a vizet eddig ... szerintem!

2015. okt. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!