Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Cserélt mostanában valaki...

Cserélt mostanában valaki vegyes tüzelésű kazánt, vagy gázcirkót családi házban? Mekkorra volt a költsége?

Figyelt kérdés
Mindkét tipus érdekelne. Családi házban cserélnénk le valamelyiket, ahol mindkettő van. Viszont nem tudom melyiket úsznánk meg olcsóbban.... A cirkó fali kivezetéses, tehát ott kéményt is kellene építeni, és az új szablyok engedélyeztetés miatt úgy tudom, brutális összeg lenne, de a vegyes tüzelésűt nem tudom mennyibe kerül cserélni.
2015. nov. 21. 08:08
 1/3 anonim ***** válasza:

A vegyes tüzelésű kazánhoz(ha a kémény rendben van) semmi köze hatóságnak, -ergo- úgy és annyiért cseréled ahogy sikerül!

A fali kivezetéses cirkó cseréje tényleg húzós anyagilag,(ha az új -kondenztációst- akarod) de jövő év tavaszig még lecserélheted nem kéményes(hagyományos) -nem kondenzációs- cirkóra.

2015. nov. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2015. nov. 21. 09:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Most cseréltük le at ÉTi kazánt egy kondenzációsra ( bojlert is vettünk ).

Kb. 1 millió körül lesz a teljes költség.

Kazán 310 e , bojler 120 e , kéménybélelés kb. 150 e , plusz egyéb anyagok , szerelés , szállítás , elektronika , papírok , tervezés.

2015. nov. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!