Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Az lehetséges, hogy a laminált...

Az lehetséges, hogy a laminált padló olcsóbb, mint hozzá a szegő?

Figyelt kérdés

A padló ~ 40 ezer körül.

Hozzá a szegő ~ 60 ezer körül.



2015. nov. 22. 11:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

nem hiszem.

a jó minőségű is max 1500ft/méter körül van.

én elég mutatós hagyományos laminált szegélylécet vettem 1000ft körül volt métere.

sima kábelcsatornás műanyagnak meg 500-600 körül van métere.

ismerősömnek csinálta az asztalos egyedi szegélylécet, egyedi mintázattal, borovi fenyőből 1700ftért méterét, és az már tényleg luxus minőség, és nagyon szép.

te csinálod, vagy árajánlatban kaptad ezt az összeget?

2015. nov. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
árajánlatban
2015. nov. 22. 12:19
 3/8 anonim ***** válasza:
akkor lehúzás gyanús a dolog.
2015. nov. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod ! :)
2015. nov. 22. 12:50
 5/8 anonim ***** válasza:
én azért kérnék egy mintát,hogy milyen is ami ennyibe kerül
2015. nov. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen alakú s méretű a padló... Azért ehhez már tekerednie kell a szobának szerintem vagy speckó szegő kell...

Én is számolgattam anno, hogy majdnem a költség fele a szegő, 2 normál szobára s egy picit helyiségre, aminek elég érdekes alakja van, elég sok méter a kerülete, miközben alig pár négyzetméteres...


Egy normális szobánál azért jobb az arány. De utána lehet nézni, melyik alapanyag mennyibe kerül, lemérni s kiszámolni.


(Mi végül kézzel és olcsón burkoltuk le a padlót, egyénibb lett, bár elég melós :D A szegő áraránya kissé zavart, az a helyzet.)

2015. nov. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez irreális...de ezért vettem a 4 évvel ezelőtti lakásfelújításkor felsőmarót(minden más már volt),mert nagyon szívtam a fogam a szegők árain.

Azóta még a képkereteket is én csinálom az egész családnak/rokonságnak.

2015. nov. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7: Képkeret? Vettem egyszer egy igen nagy tükröt 3-4 ezerért, 20-ért már be is keretezték volna... Én megoldottam fahulladékból s szivérványszínűre akriloztam, kicsit rusztikus, de nekem megfelel :) Ha ügyesebb leszek, majd megcsinálom jobbra.

Na ez is érdekes árarány, akkor is, ha egy nagy tükör boltban többe kerül, mint így apróhirdetésből alkalmi áron.

2015. nov. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!