Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Szigeteléssel kizárható a penész?

Szigeteléssel kizárható a penész?

Figyelt kérdés
60-as években épült kockaházról van szó, beton áthidalókkal. Hiába fűtünk és szellőztetünk rendesen sajnos penészedünk. Ha leszigeteljük kívülről a házat, eltűnik a penész?

2015. dec. 13. 23:39
1 2
 11/13 gomzoli ***** válasza:

9-es válaszadó

nem tudom, hogy mit nézegettél vagy olvasgattál, mielőtt az okosságot leírtad.

Kérlek fuss neki mégegyszer, és ha tudod értelmezni az eddig leírtakat, akkor hamar feltűnik még neked is, hogy eddig az összes hozzászóló kiemelte a pára szerepét és fontosságát az írásában.

2015. dec. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

9-es vagyok.

a párát persze mindenki emlitette...

a páracsökkentés ezen módjára akartam felhivni a figyelmet !

2015. dec. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 gomzoli ***** válasza:

Kedves 9-es,

olyan nem létezik, hogy olcsó párátlanító gép.

Ugyanis még a legolcsóbb, pár tízezerbe kerülő kisteljesítményű készülékek is többszáz Wattot fogyasztanak folyamatosan, így havi többezer forintos áramköltséget jelentenek folyamatos használat mellett. Legfeljebb tüneti kezelésnek jók, ha pl. beázás, festés, vakolás stb. után néhány napig intenzív levegőszárításra van szükség.

Tartós használatuk azonban nem költséghatékony, és a párásodás okát sem szüntetik meg. És a falak a lakásban is ugyanolyan hidegek maradnak.

2015. dec. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!